Niedziela, 24 czerwca 2018. Imieniny Danuty, Jana, Janiny

Senny poranek na budowie ronda u zbiegu ulic 11 Listopada i Pieniężnego

2017-09-14 08:27:45 (ost. akt: 2017-09-14 08:45:48)
O poranku niewiele działo się na budowie ronda na skrzyżowaniu 11 Listopada i Pieniężnego

O poranku niewiele działo się na budowie ronda na skrzyżowaniu 11 Listopada i Pieniężnego

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

Rano o godz. 8 postanowiliśmy zobaczyć jak przebiegają prace przy budowie ronda na skrzyżowaniu ulic 11 Listopada i Pieniężnego. O tej porze było cokolwiek sennie. Jak pracę będą toczyły się w takim tempie, to ostródzianie jeszcze trochę postoją w korkach.

Już ponad miesiąc nieprzejezdna jest ulica 11 Listopada. Powodem jest modernizacja nawierzchni i budowa ronda na skrzyżowaniu tejże ulicy z Pieniężnego.

Przez to cały ruch drogowy od strony Lubawy, Iławy oraz z Jaracza i Osiedla Młodych korzysta z objazdu i skrótów. Jednym najpopularniejszych skrótów jest ulica Pionierska. Już niejeden kierowca na zamontowanym tam tzw. "śpiącym policjancie" uszkodził sobie miskę olejową. A w godzinach szczytu przez wspomnianą budowę zakorkowana jest cała Ostróda.

Zatem rano sprawdziliśmy jak postępują prace przy budowie ronda. I widoczne są już nowe elementy skrzyżowania. Ale tuż po godz. 8 za dużego zaangażowania w prace nie było. Dlatego ostródzcy kierowcy musimy się jeszcze uzbroić w cierpliwość i przyzwyczaić do korków.

Jednak jest dobra wiadomość. Za jakiś czas skończą i miasto się rozkorkuje.Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages