Sobota, 5 grudnia 2020. Imieniny Kryspiny, Norberta, Sabiny

Pod dyskoteką zaatakował ochroniarza i stanie za to przed sądem

2017-09-12 21:00:07 (ost. akt: 2017-09-12 21:25:13)
Policjanci zatrzymali już krewkiego 24-latka, teraz szukają jego kolegi

Policjanci zatrzymali już krewkiego 24-latka, teraz szukają jego kolegi

Autor zdjęcia: Archiwum KPP Ostróda

Dwaj koledzy w weekend wybrali się do ostródzkiej dyskoteki. Nie zostali wpuszczeni i to im się nie spodobało. Niezadowoleni zaatakowali i pobili ochroniarza. Jednego z napastników, 24-letniego mężczyznę, zatrzymali już policjanci, ten za swój czyny wytłumaczy się przed sądem.

Wszystko działo się około godz.. 4 w nocy pod dyskoteką. Do klubu chciało wejść kilku mężczyzn. Usłyszeli, że za chwilę lokal będzie zamknięty. Po drugie pracownik ochrony nie zezwolił im na wejście do środka, ponieważ byli pod wpływem alkoholu. Wówczas jeden z nich, 24-letni mężczyzn, zaatakował ochroniarza. Uderzył go pięścią w twarz, a kiedy pokrzywdzony upadł na ziemię podejrzany razem z kolegą zaczęli go kopać.

Agresywnego mieszkańca gminy Ostróda policjanci zatrzymali w okolicach dyskoteki, został on osadzony w policyjnym areszcie. Krewki 24-latek usłyszał już zarzut pobicia. Za popełnione przestępstwo grozi mi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Drugi z napastników oddalił się z miejsca zdarzenia zanim policjanci pojawili się pod dyskoteką. Jak zapewniają policyjni specjaliści ujęcie drugiego ze sprawców pobicia jest kwestią czasu.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages