Poniedziałek, 30 listopada 2020. Imieniny Andrzeja, Maury, Ondraszka

Nauczyciele "ogólniaka" w międzynarodowym gronie podnieśli kwalifikacje

2017-09-04 13:04:16 (ost. akt: 2017-09-04 13:17:49)
Nauczyciele z ostródzkiego "Bażyniaka" pracowicie spędzili wakacje

Nauczyciele z ostródzkiego "Bażyniaka" pracowicie spędzili wakacje

Autor zdjęcia: Archiwum

Liceum Ogólnokształcące Nr I im. Jana Bażyńskiego w Ostródzie realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pt. Rozwój nauczycieli i kadry zarządzającej gwarancją poprawy jakości szkoły. Celem projektu jest podnoszenie jakości pracy szkoły w obszarze kształcenia, wychowania i opieki, organizacji i zarządzania.

W wakacje grupa nauczycieli chcących podnieść swoje kwalifikacje uczestniczyła w dwutygodniowych kursach językowych odbywających się w specjalistycznych ośrodkach kształcenia poza granicami kraju. Realizowane mobilności stwarzały okazję do podniesienia własnych umiejętności językowych w zakresie języka obcego oraz poszerzenia poziomu wiedzy o zagadnieniach społecznych i kulturowych.

Zajęcia w międzynarodowych grupach stworzyły okazję do wymiany doświadczeń i nawiązania współpracy z nauczycielami z innych europejskich szkół. Nabyte umiejętności i doświadczenia przyczynią się lepszego funkcjonowania szkoły oraz uzyskiwania jeszcze lepszych wyników przez uczniów naszej szkoły.

Wszyscy uczestnicy kursów uzyskali certyfikaty potwierdzające nabycie nowych wiadomości i umiejętności z zakresu nauki wybranego języka obcego. Bardzo zadowoleni z nowych doświadczeń i pozyskanej wiedzy podczas mobilności w programie, polecamy wszystkim udział w tego typu projektach.


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages