Poniedziałek, 18 czerwca 2018. Imieniny Elżbiety, Marka, Pauli

Marcin Łukaszewski i Magda Duhanik fordem rangerem pojadą po punkty

2017-08-31 11:14:22 (ost. akt: 2017-08-31 11:24:10)
W weekend kolejna seria offroadowych mistrzostw Polski na bezdrożach Drawska Pomorskiego

W weekend kolejna seria offroadowych mistrzostw Polski na bezdrożach Drawska Pomorskiego

Autor zdjęcia: Łukasz Pączkowski/offroadSPORT

Fordem rangerem po kolejne, niezwykle potrzebne punkty w kilku klasyfikacjach pojada w najbliższy weekend Marcin Łukaszewski i Magdalena Duhanik z offroadSPORT Łukaszewski Rally Team. W tym sezonie nasza załoga celuje m.in. w mistrzostwo Polski.

Furtkę do kolejnych mistrzowskich punktów załodze rajdowej z powiatu ostródzkiego ma otworzyć ford ranger. Tym autem załoga offroadSPORT Łukaszewski Rally Team jechała podczas Baja Carpathia gdzie nie miała sobie równych.

Rajd Baja Poland, polska runda Pucharu Świata w cross-country, startuje w piątek prologiem w Szczecinie. W sobotę przed załogą offroadSPORT Łukaszewski Rally Team dwa odcinki specjalne na poligonie w Drawsku Pomorskim po 214 km każdy, a w niedzielę kolejna walka na oesach w okolicach Szczecina. Łącznie rajd liczy równo 500 kilometrów odcinków specjalnych.

- Zdecydowaliśmy, że Baję Poland pojedziemy fordem rangerem z South Racing - mówi Marcin Łukaszewski, kierowca offroadSPORT Łukaszewski Rally Team. - Mieliśmy już okazję testować ten samochód podczas Baja Carpathia, więc teraz chcemy sprawdzić go w jeszcze trudniejszych warunkach, a Baja Poland to największy i z pewnością najtrudniejszy rajd cross-country w Polsce. Przed nami 500 kilometrów odcinków specjalnych w trudnych, w większości poligonowych, warunkach, a do tego według prognoz ma być "rajdowa pogoda", czyli będzie padało. Na pewno nie będzie łatwo, ale rywalizacja z czołowymi kierowcami takimi jak Nasser Al Attiyah to ciekawe doświadczenie, więc kibice mogą być pewni jednego - nie będzie odpuszczania gazu. Będziemy jechali swoje i liczę na to, że nasze trzecie już podejście do Baja Poland zakończy się satysfakcjonującym nas i kibiców wynikiem.

- Nasze starty w Szczecinie nie były do tej pory udane - komentuje Magda Duhanik. - Postaramy się to tym razem zmienić. Przed nami trzy dni ciężkiej walki o jak najwyższe lokaty, a jako że to moje strony, mamy dodatkową motywację. Trzymajcie kciuki i do zobaczenia na odcinkach!
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages