Piątek, 22 stycznia 2021. Imieniny Dominiki, Mateusza, Wincentego

Reprezentanci Polski wylewają pot na zgrupowaniu w Ostródzie

2017-08-09 12:17:03 (ost. akt: 2017-08-09 12:31:24)
Kadrowicze w Ostródzie trenują też z dala od stołów pingpongowych

Kadrowicze w Ostródzie trenują też z dala od stołów pingpongowych

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

W Ostródzie na zgrupowaniu przebywa kadra Polski tenisistów stołowych. Halę Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji od kilku dni oblegają najlepsi polscy seniorzy i juniorzy, którzy przygotowują się do zbliżającego się sezonu startowego.

Tradycyjnie co roku w okresie wakacyjnym polscy pingpongiści odwiedzają Ostródę. Polscy kadrowicze większość czasu spędzają w hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji, gdzie przede wszystkim doskonalą technikę gry i przygotowują się do rozgrywek międzynarodowych i ligowych, które czekają ich w nadchodzącym sezonie.

- Jest to już trzecie nasze zgrupowanie letnie, dwa wcześniejsze odbyły się Cetniewie, a teraz pracujemy w Ostródzie – mówi Tomasz Krzeszewski, trener kadry Polski seniorów. - W Ostródzie mamy doskonałe warunki i cały niezbędny sprzęt do treningu.

W Ostródzie nie samym odbijaniem piłeczki przy stołach i doskonaleniem techniki gry kadrowicze żyją. Sporo czasu poświęcają też na przygotowanie motoryczne pod okiem trenera Arkadiusza Kędzierskiego, który od kilku miesięcy pracuje z reprezentacją Polski.

- To świetne uzupełnienie naszych codziennych zajęć – kończy trener kadry Polski.Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages