środa, 19 grudnia 2018. Imieniny Beniaminy, Dariusza, Gabrieli

Niewiele biletów zostało na wieczorny mecz Sokoła z Górnikiem

2017-08-09 08:35:09 (ost. akt: 2017-08-09 08:50:53)
Piłkarze Sokoła stają przed historyczną szansą awansu do 1/8 Pucharu Polski

Piłkarze Sokoła stają przed historyczną szansą awansu do 1/8 Pucharu Polski

Autor zdjęcia: Marcin Tchórzy

Około 1800 biletów sprzedanych już zostało na dzisiejszy mecz 1/16 Pucharu Polski, w którym Sokół Ostróda podejmie Górnika Zabrze. Przypomnijmy, że dla kibiców gospodarzy przyznanych zostało 2054, zatem kibice muszą się spieszyć, bo biletów pozostało niewiele.

Górnik to piąty zespół polskiej ekstraklasy. Sokół po pierwszej kolejce na razie zamyka tabelę III ligi. Faworytem są zabrzanie, ale gospodarze zapowiadają walkę o korzystny wyniki i awans do 1/8 PP.

- Gramy z rywalem z wyższej ligi, więc musimy zagrać mądrze i skutecznie, jeśli myślimy o uzyskaniu korzystnego wyniku - mówi Karol Szweda, trener Sokoła. - Zmierzymy się z zespołem, który będzie chciał dominować od początku. Górnik ma dobry i szybki atak, nieco gorzej gra w ataku pozycyjnym. W moim zespole wszyscy są do dyspozycji. Mamy szeroką kadrę i na pewno należy się spodziewać rotacji w składzie w porównaniu z pierwszym meczem ligowym. Nieważne czy po 90, czy po 120 minutach, czy też dopiero po serii rzutów karnych. Ważne, żeby mecz skończył się dla nas zwycięsko.

Pucharowa rywalizacja słynie z niespodziewanych rozstrzygnięć i na takie zapewne liczą ostródzcy fani futbolu. Dlatego też spotkanie cieszy wielkim zainteresowaniem kibiców, ponieważ sprzedanych zostało około 1800 wejściówek.

Dzisiejsze spotkanie pucharowe rozpocznie się o godz. 19. Przedsprzedaż biletów prowadzona jest w salonie piłkarskim R-GOL w ostródzkich białych koszarach (od 13 do 16.30).

W przedsprzedaży wejściówki są następujących cenach: VIP — 25 zł, bilet normalny — 15 zł, bilet ulgowy — 10 zł, kobiety i dzieci — 5 zł.

Jeżeli w przedsprzedaży wszystkie bilety nie zostaną wyprzedane, wówczas od godz. 17 będą do nabycia w kasie stadionowej. Jednak wejściówki przy stadionie będą już droższe: VIP — 25 zł; normalny — 20 zł; ulgowy — 15 zł; kobiety i dzieci — 10 zł. Podczas zakupu wejściówek i wchodzenia na stadion należy mieć przy sobie dokument tożsamości.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages