Poniedziałek, 14 października 2019. Imieniny Alany, Damiana, Liwii

Ukradł rower, bo... nie chciało mu się wracać pieszo do domu

2017-08-08 14:58:39 (ost. akt: 2017-08-08 15:03:55)

Autor zdjęcia: Archiwum GO

Sporządzeniem aktu oskarżenia do sądu zakończyło się postępowanie prowadzone przez policjantów z Ostródy pod nadzorem miejscowej prokuratury. Zarzut kradzieży roweru usłyszał 23-letni mieszkaniec miasta, który został zatrzymany na gorącym uczynku.

Do zdarzenia doszło w centrum miasta. 23-letni mieszkaniec Ostródy spod jednego z budynków zabrał niezabezpieczony rower. Policjanci o kradzieży dowiedzieli się od samego pokrzywdzonego, który widząc nadjeżdżający radiowóz zatrzymał go.

Powiadomieni policjanci po kliku minutach zatrzymali mężczyznę, który jechał na wskazanym przez pokrzywdzonego rowerze. Policjanci z Ostródy zatrzymali 23-latka. Tego samego dnia skradziony rower wrócił też do swojego właściciela. Mężczyzna tłumaczył policjantom, że zabrał rower, bo nie chciało mu się wracać do domu pieszo.

Mieszkaniec Ostródy usłyszał zarzut. Do sądu trafi akt oskarżenia w tej sprawie. Kodeks karny za przestępstwo kradzieży przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.
jk/in
Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Do poniżej #2303732 | 90.194.*.* 8 sie 2017 17:35

  Jesteś debilem? Trzeba zajmować się wszystkim jest kradzież roweru, to kradzieżą roweru, jest pobicie to pobiciem, czego ty chcesz, by codziennie łapano kontrabandę na kilka milionów i narkotyki z Panamy Ochłoń koleś, bo jak tobie ktoś zajuma telefon za 300zł to będziesz krzyczał, czemu nic nie robicie. Wtedy będzie to sprawa ważna, prawda, bo to twój telefon

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-5) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. ostródzianin #2303717 | 83.28.*.* 8 sie 2017 17:08

  Gratuluję wyniku naszej Policji- Takie ciężkie przestępstwo wykryli-Od razu można czuć się bezpieczniej w naszej Ostródzie. I to było chyba najpoważniejsze przestępstwo w tym półroczu. Dobrze,że nie ma już w naszym mieście włamań, rozbojów, kradzieży samochodów-tylko takie tam drobne przestępstwa. Dobra zmiana. Ciekawe jaka jest ogólna wykrywalność w powiecie.????

  Ocena komentarza: warty uwagi (17) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages