Piątek, 22 czerwca 2018. Imieniny Pauliny, Sabiny, Tomasza

Bilety na mecz Sokoła z Górnikiem rozchodzą się jak świeże bułeczki

2017-08-08 10:17:16 (ost. akt: 2017-08-08 10:56:11)
Piłkarze Sokoła wygrali Wojewódzki Puchar Polski i przygodę kontynuują w rozgrywkach centralnych

Piłkarze Sokoła wygrali Wojewódzki Puchar Polski i przygodę kontynuują w rozgrywkach centralnych

Autor zdjęcia: Paweł Piekutowski

Już ponad 1200 biletów sprzedanych zostało na środowy mecz 1/16 Pucharu Polski, w którym Sokół Ostróda zmierzy się Górnikiem Zabrze. Oznacza to, że do sprzedaży jest jeszcze ponad 800 wejściówek. Zatem zalecamy pośpiech, ponieważ dla gospodarzy przeznaczonych jest ich 2054.

Dużym zainteresowaniem cieszy się środowe spotkanie 1/16 Pucharu Polski. Nie ma się jednak czemu dziwić, ponieważ w Ostródzie wystąpi piąty zespół polskiej ekstraklasy Górnik Zabrze. Zabrzanie w 4. kolejce spotkań ekstraklasy zremisowali 1:1 z Lechią w Gdańsku i nie wracali już do Zabrza tylko do meczu z Sokołem przygotowują się w Brodnicy.

Ostródzianie natomiast sezon ligowy rozpoczęli od falstartu przegrywając na własnym boisku 0:2 z MKS Ełk.

Mimo tego pucharowe starcie Sokoła z Górnikiem cieszy się dużym zainteresowaniem kibiców. W poniedziałek do godz. 18 sprzedanych zostało ponad 1200 biletów.

- Cieszymy się z tego i doradzamy kibicom pośpiech, ponieważ bilety dobrze się sprzedają - mówi Adam Lisowski, przedstawiciel ostródzkiego Sokoła. - Przypominam jednocześnie żeby posiadacze biletów zabrali ze sobą w środę dokumenty tożsamości. Namawiam też do wcześniejszego przybycia w środę na mecz, ponieważ otwarta będzie tylko jedna bramka, a sprawdzenie dokumentów i przeszukanie każdego kibica zajmą na pewno trochę czasu.

Środowe spotkanie pucharowe rozpocznie się o godz. 19. Przedsprzedaż biletów prowadzona jest w salonie piłkarskim R-GOL w białych koszarach (wtorek w godz. 13-18, środa 13-16.30).

Środowe spotkanie będzie imprezą masową. Dla kibiców gospodarzy w sprzedaży udostępnionych zostały 2054 bilety, zaś 500 przygotowanych jest dla fanów Górnika.

W przedsprzedaży wejściówki są następujących cenach: VIP – 25 zł, bilet normalny – 15 zł, bilet ulgowy – 10 zł, kobiety i dzieci – 5 zł.

Jeżeli wszystkie bilety nie zostaną wyprzedane wówczas w dniu meczu od godz. 17 będą do nabycia w kasie stadionowej. Jednak trzeba wejściówki przy stadionie będą droższe: VIP – 25 zł; normalny – 20 zł; ulgowy – 15 zł; kobiety i dzieci – 10 zł.

Podczas zakupu wejściówek i podczas wchodzenia na mecz Sokoła z Górnikiem należy mieć przy sobie dokument tożsamości.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages