Piątek, 20 lipca 2018. Imieniny Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

Ruszajcie po bilety na pucharowy mecz Sokoła Ostróda z Górnikiem Zabrze

2017-08-07 13:05:11 (ost. akt: 2017-08-07 13:22:32)
W środę wieczorem piłkarze Sokoła Ostróda w meczu Pucharu Polski podejmą Górnika Zabrze

W środę wieczorem piłkarze Sokoła Ostróda w meczu Pucharu Polski podejmą Górnika Zabrze

Autor zdjęcia: Archiwum

W poniedziałek i we wtorek od godziny 13 do 18, a w środę od godz. 13 do 16.30 można taniej kupić bilety na mecz 1/16 Pucharu Polski między Sokołem Ostróda a Górnikiem Zabrze. Bilety do nabycia w salonie piłkarskim R-GOL w białych koszarach. Zabierzcie kasę i dokument tożsamości.

Wielkie piłkarskie wydarzenie czeka ostródzkich kibiców piłkarskich w środę (9 sierpnia). Każdy fan futbolu z Ostródy powinien w środowy wieczór o godz. 19 pojawić się na trybunach ostródzkiego pięciotysięcznika przy ul. 3 Maja. Wtedy stanie się świadkiem historycznego wydarzenia.

Sokół w 1/16 Pucharu Polski zmierzy się z Górnikiem Zabrze. Zabrzanie po roku wrócili do polskiej ekstraklasy. Sezon rozpoczęli z przytupem, pokonując mistrza Polski Legię Warszawa. Po czterech kolejkach piłkarze z Zabrza zajmują 5. miejsce w ekstraklasowej tabeli z dorobkiem 7 punktów.

Środowe spotkanie będzie imprezą masową. Dla kibiców gospodarzy w sprzedaży udostępnionych zostały 2054 bilety, zaś 500 przygotowanych jest dla fanów Górnika. Do 8 sierpnia trwa przedsprzedaż biletów do środy prowadzona jest w salonie piłkarskim R-GOL w białych koszarach. W przedsprzedaży wejściówki są następujących cenach: VIP – 25 zł, bilet normalny – 15 zł, bilet ulgowy – 10 zł, kobiety i dzieci – 5 zł.

W dniu meczu bilety będą też do nabycia w kasie stadionowej (od godz. 17) przed meczem w cenach: VIP – 25 zł; normalny – 20 zł; ulgowy – 15 zł; kobiety i dzieci – 10 zł. Podczas zakupu wejściówek na mecz Sokoła z Górnikiem należy mieć przy sobie dokument tożsamości.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages