Poniedziałek, 18 czerwca 2018. Imieniny Elżbiety, Marka, Pauli

Na ulicy 11 Listopada ruch jest częściowo zamknięty [zdjęcia]

2017-08-04 10:46:07 (ost. akt: 2017-08-04 11:05:00)
Na razie niemożliwy jest dojazd ulicą 11 Listopada do skrzyżowania z Ulicą Pieniężnego oraz do dwóch przejazdów kolejowych

Na razie niemożliwy jest dojazd ulicą 11 Listopada do skrzyżowania z Ulicą Pieniężnego oraz do dwóch przejazdów kolejowych

Autor zdjęcia: Marcin Tchóz

Mieszkańcom ulicy Jaracza, Osiedla Młodych i tym wjeżdżającym z miejscowości od strony Lubawy i Iławy odradzamy przejazd ulicą 11 Listopada. Drogowcy zamknęli ponadstumetrowy odcinek jezdni. Niemożliwy jest wjazd na ulicę Pieniężnego i dojazd do przejazdów kolejowych.

Utrudnienia w ruchu drogowym na ulicy 11 Listopada związane są z jej modernizacją. Powstanie tam m.in. nowa nawierzchnia jezdni, a na skrzyżowaniu ulicy 11. Listopada z Pieniężnego będziemy mieli kolejne rondo.

Dlatego dzisiaj rano został zamknięty ponadstumetrowy odcinek ulicy 11 Listopada. Zaczyna się tuż za dworcem kolejowym i kończy kilkadziesiąt metrów za skrzyżowaniem. O zmianie organizacji ruchu informują znaki. Zatem odradzamy jazdę na pamięć.Wielu kierowców w piątkowy poranek zmuszonych był do zawracania.

Kierowcom jadącym od strony Lubawy, Iławy, Osiedla Młodych czy ulicy Jaracza, którzy chcą dojechać do centrum Ostródy zalecamy przejazd ulicą Jagiełły. Ewentualnie można też sobie skrócić drogę przejeżdżając ulicą Pionierską w kierunku Pieniężnego. Jednak w dni targowe (wtorek i piątek) na Pionierskiej ruch też jest utrudniony.


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages