Piątek, 20 lipca 2018. Imieniny Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

Arkadiusz Drozdek najlepiej piłował i rąbał na scenie amfiteatru [ZDJĘCIA]

2017-07-16 16:57:52 (ost. akt: 2017-07-16 17:24:14)
Jacek Groenwald nie obronił w Ostródzie tytułu mistrzowskiego

Jacek Groenwald nie obronił w Ostródzie tytułu mistrzowskiego

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

Pilarki o mocy 60 koni mechanicznych, dwumetrowe piły, warte tysiąc dolarów siekiery poszły w ruch na scenie ostródzkiego amfiteatru. Okazją do tego były mistrzostwa Polski strażaków ochotników Stihl Timbersports. Mistrzem został Arkadiusz Drozdek.

Rekordem kraju rozpoczęły się 14. Mistrzostwa Polski Strażaków Ochotników Stihl Timbersports w cięciu i rąbaniu drewna. Impreza po raz drugi odbyła się na scenie amfiteatru nad Jeziorem Drwęckim i po raz drugi najlepszy w Ostródzie i całe Polsce w klasyfikacji końcowej okazał się Arkadiusz Drozdek z Ostoi w województwie lubuskim.

Mistrz turniej rozpoczął z przytupem, ponieważ już w pierwszej konkurencji underhand chop (rąbanie leżącego pnia topoli) ustanowił rekord Polski.

Nie był to jedyny rekord Polski na scenie ostródzkiego amfiteatru. W konkurencji single buck (piłowanie dwumetrową piłą) rekordzistą kraju został Krystian Kaczmarek, który pobił swoje własne osiągnięcie sprzed roku.

Na dystansie siedmiu konkurencji Drozdek zgromadził najwięcej punktów i zdetronizował mistrza Polski sprzed roku Jacka Groenwalda.


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages