środa, 14 listopada 2018. Imieniny Emila, Laury, Rogera

Stomil lepszy od Sokoła w pierwszym sparingu ostródzian [zdjęcia]

2017-07-08 12:57:39 (ost. akt: 2017-07-08 13:25:32)
Piłkarze Stomilu w Ostródzie pokonali trzecioligowego Sokoła

Piłkarze Stomilu w Ostródzie pokonali trzecioligowego Sokoła

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

Pierwszym letnim sparingpartnerem ostródzkiego Sokoła (III liga) był pierwszoligowy Stomil Olsztyn. W sobotnie przedpołudnie pierwszy test mecz ostródzianie rozegrali na stadionie przy ul. 3 Maja w Ostródzie. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem olsztynian.

Piłkarze Sokoła Ostróda w czwartek rozpoczęli przygotowania do rozgrywek w sezonie 2017/2018. W tym czasie zapewne ostródzcy zawodnicy pobieżnie poznali się, bo w ostatnich dniach barwy trójkolorowych zasiliło pięciu nowych ludzi. Jednak na konkretną pracę nie było jeszcze za dużo czasu.

Tymczasem już w sobotnie przedpołudnie podopieczni Karola Szwedy rozegrali pierwszy mecz kontrolny. Na murawie ostródzkiego pięciotysięcznika sprawy potoczyły się szybko. Nie minęło 20 minut spotkania, a Stomil prowadził 2:0 po dwóch trafieniach Artura Siemaszko. Tuż przed przerwą goście strzelili gola do szatni, a na liście strzelców ponownie zameldował się Siemaszko.

Po zmianie stron, mimo że gospodarze próbowali zmniejszyć straty, długo wynik nie zmieniał się. Jednak na cztery minuty przed upływem regulaminowego czasu gry Stomil ustalił wynik na 0:4. Strzelcem bramki był Rafał Śledź, który ostatnią rundę wiosenną spędził na wypożyczeniu w Ostródzie.

Sokół Ostróda - Stomil Olsztyn 0:4 (0:3)
0:1, 0:2, 0:3 - Siemaszko (15, 19, 42), 0:4 - Śledź (86)


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages