środa, 20 lutego 2019. Imieniny Anety, Lehca, Leona

W sobotę pierwszy sparing Sokoła Ostróda, rywalem Stomil Olsztyn

2017-07-07 09:34:10 (ost. akt: 2017-07-07 09:38:03)
W sobotę o godz. 11 Sokół rozegra pierwszy mecz kontrolny

W sobotę o godz. 11 Sokół rozegra pierwszy mecz kontrolny

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

W czwartek piłkarze Sokoła rozpoczęli przygotowania do kolejnego sezonu w III lidze. A już w sobotę (8 lipca) podopieczni Karola Szwedy rozegrają pierwszy mecz sparingowy. O godz. 11 na stadionie przy ul. 3 Maja w Ostródzie zagrają ze Stomilem Olsztyn.

Trwają wakacje, ale nie wypoczywają przedstawiciele ostródzkiego Sokoła. W mijającym tygodniu z trzecioligowcem z Ostródy kontraktami związali się dwaj napastnicy. Do składu trójkolorowych dołączył były zawodnik Pelikana Łowicz 25-letni Arkadiusz Ciach. Kolejny nabytek klubu z 3 Maja to również 25-latek Kamil Zalewski. To także napastnik ostatnio występujący w Ruchu Wysokie Mazowieckie, który zdobył 15 bramek. W mijającym tygodniu swój pobyt w Sokole przedłużył też wychowanek Kacper Wojciechowski.

O angaże w innych klubach walczą Sebastian Pączko i bramkarz Kamil Kotkowski. Przesądzony zdaje się być los Michała Danilczyka, który w przyszłym sezonie chyba nie pojawi się w środku pola Sokoła.

W czwartek piłkarze Sokoła rozpoczęli przygotowania do sezonu 2017/2018. A w najbliższą sobotę zapraszamy na pierwszy mecz sparingowy. O godz. 11. Na stadionie przy ul. 3 Maja trójkolorowi zmierzą się z pierwszoligowym Stomilem Olsztyn. Zapraszamy, wstęp wolny.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages