Piątek, 22 czerwca 2018. Imieniny Pauliny, Sabiny, Tomasza

Sokół Ostróda pucharowy mecz z Polonią Warszawa rozegra 18 lipca

2017-06-28 10:46:09 (ost. akt: 2017-06-28 10:58:27)
Piłkarze Sokoła z Polonią zagrają 18 lipca

Piłkarze Sokoła z Polonią zagrają 18 lipca

Autor zdjęcia: Paweł Piekutowski

Piłkarze ostródzkiego Sokoła, zdobywcy Wojewódzkiego Pucharu Polski, mecz w rozgrywkach centralnych PP rozegrają 18 lipca o godz. 18 na stadionie w Ostródzie. Ostródzianie podejmą spadkowicza z II ligi Polonię Warszawa.

Krótki odpoczynek wakacyjny mają ostródzcy trzecioligowcy. Przed tygodniem zwycięsko zakończyli rozgrywki Wojewódzkiego Pucharu Polski w sezonie 2016/2017. Tymczasem już za kilkanaście dni podopiecznych Karola Szwedy czeka kolejna batalia pucharowa, tym razem na szczeblu centralnym.

Na początek ostródzianie zmierzą się z Polonią Warszawa, która w poprzednim sezonie występowała w II lidze, a od nowych rozgrywek będzie ligowym rywalem Sokoła. Spotkanie pierwotnie planowane było na 15 lipca. Jednak w tym dniu w Grunwaldzie będą obchody kolejnej rocznicy Bitwy Grunwaldzkiej i tam skoncentrowane będą znaczne siły policyjne. To oznacza, że mogłoby zabraknąć funkcjonariuszy do zabezpieczenia meczu pucharowego.

Oba kluby porozumiały się już w sprawie przełożenia spotkania na wtorek 18 lipca. W środę do ostródzkiego klubu z Polskiego Związku Piłki Nożnej przyszła zgoda na zmianę terminu spotkania. Zatem na pierwszy mecz Pucharu Polski na szczeblu centralnym zapraszamy we wtorek 18 lipca na stadion przy ul. 3 Maja, początek o godz. 18.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages