Marcin Ociepski i Piotr Łukasik wygrali nocny turniej w Białymstoku

2017-06-26 07:55:51(ost. akt: 2017-06-26 07:59:01)
Piotr Łukasik (z lewej) i Marcin Ociepski byli najlepsi podczas nocnego grania w Białymstoku

Autor zdjęcia: Archiwum

Nieważne czy grają w dzień, czy w nocy. Na razie nie ma mocnych w tym sezonie na siatkarzy plażowych Marcina Ociepskiego i Piotra Łukasika. W weekend wybrali się do Białegostoku na turniej nocny i zajęli 1. miejsce.
Kilkadziesiąt par z Polski i Litwy przyjechało do stolicy Podlasia, żeby sprawdzić się w grze na piasku nocą. Wśród uczestników znaleźli się dominatorzy z Ostródy i Starych Jabłonek. Siatkarze Teamu Proskos w Białymstoku rywalizację rozpoczęli o godz. 19, a skończyli o 7.30. W trakcie nocnego grania para z Ociepski/Łukasik wszystkich przeciwników odprawiała po dwóch setach. Dopiero w finale, w którym zmierzyli się z parą litewską, wynik na swoja korzyść rozstrzygnęli w po trzech setach.

- Ostatnie trzy mecze musieliśmy rozegrać na pełnej koncentracji, bo rywale byli już wymagający, szczególnie dwie litewskie pary – powiedzieli po turnieju siatkarze plażowi z gminy Ostróda.