Sobota, 16 lutego 2019. Imieniny Danuty, Daniela, Juliany

Ociepski i Łukasik zagrają w turnieju Warmia i Mazury World Tour

2017-06-22 13:44:13 (ost. akt: 2017-06-22 14:05:04)
Marcin Ociepski (z lewej) i Piotr Łukasik ostatnio wygrali turniej w Toruniu

Marcin Ociepski (z lewej) i Piotr Łukasik ostatnio wygrali turniej w Toruniu

Autor zdjęcia: Archiwum

Ostródzianin Marcin Ociepski i pochodzący ze Starych Jabłonek Piotr Łukasik to czołowi polscy siatkarze plażowi w tym sezonie. Wygrali wszystkie krajowe turnieje, w których do tej pory wystąpili. Dzięki temu zagrają w Warmia i Mazury World Tour w Olsztynie.

Marcin Ociepski i Piotr Łukasik już w poprzednim sezonie dominowali w serii turniejów Plaża Open. W tym roku para siatkarzy z Ostródy i Starych Jabłonek z przytupem zaczęła występy na piasku. Na razie Ociepski i Łukasik pokonują wszystkich, którzy stają im drodze.

Siatkarzom z gminy Ostróda, którzy występują pod szyldem Team Proskos, niestraszni są nawet reprezentanci Polski. Ostatnio o mocy pary Ociepski/Łukasik przekonali się Mariusz Prudel i Kacper Kujawiak. Zawodnicy Teamu Proskos w półfinale Bella Plaża Gotyku w Toruniu w półfinale pokonali kadrowiczów 2:1. Ociepski z Łukasikiem wygrali toruńskie zawody.

Na docenienie nie musieli długo czekać. Siatkarze z Ostródy i Starych Jabłonek znaleźli się na liście zawodników powołanych na Warmia i Mazury World Tour w Olsztynie, który rozegrany zostanie w dniach 19-23 lipca.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages