Poniedziałek, 18 lutego 2019. Imieniny Konstancji, Krystiana, Sylwany

Trzecioklasiści żegnali się ze szkołą podczas uroczystego balu

2017-06-21 11:30:39 (ost. akt: 2017-06-21 10:41:32)

Autor zdjęcia: archiwum szkoły

Niezliczone godziny spędzone na ćwiczeniu kroków poloneza, tygodnie przygotowań i wreszcie nadszedł ten wielki dzień! 15 czerwca spotkaliśmy się w Gimnazjum nr 2 im. Zdzisława Krzyszkowiaka na XV uroczystym Balu Gimnazjalnym.

Część oficjalna rozpoczęła się wykonaniem przez trzecioklasistów dostojnego poloneza. To na ten moment z dużą niecierpliwością czekali wykonawcy oraz ich nie mniej przejęci rodzice. Niejednej z obecnych osób zakręciła się w oku łza.

Podczas oglądania przygotowanej przez uczniów klasy 3a prezentacji ukazującej szkolną rzeczywistość także nie zabrakło wzruszeń. Prowadzący uroczystość uczniowie nie zapomnieli o podziękowaniach skierowanych pod adresem pani dyrektor, grona pedagogicznego, pracowników obsługi i administracji. Na zakończenie części oficjalnej kilka słów do uczniów i rodziców skierowała pani Dyrektor Anna Czarnowska.

Bal gimnazjalny to dla trzecioklasistów moment równie radosny, jak i sentymentalny – przypomina, że dzisiejszy dzień jest początkiem końca pewnego etapu – już za kilka dni opuszczą mury naszej szkoły i rozpoczną swój lot ku dorosłości. A my właśnie za ich mądrą dorosłość mocno trzymamy kciuki!

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Zocha #2270613 | 83.31.*.* 21 cze 2017 22:50

    Bardzo fajnie.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages