środa, 23 stycznia 2019. Imieniny Fernandy, Jana, Rajmundy

Po pijaku dźgnął nożem znajomego i został tymczasowo aresztowany

2017-06-20 12:57:13 (ost. akt: 2017-06-20 13:05:04)

Autor zdjęcia: Archiwum

W jednym z ostródzkich mieszkań 32-latek zaatakował nożem kolegę jego brata. Mężczyzna otrzymał cios w nogę. Zdarzyło się to podczas awantury domowej. Pijanego nożownika zatrzymali policjanci. Po wytrzeźwieniu napastnik usłyszał zarzuty i został tymczasowo aresztowany.

W niedzielę wieczorem ostródzcy policjanci otrzymali zgłoszenie o awanturze domowej. Policjanci pojechali na miejsce. Kiedy weszli do środka okazało się, że w trakcie kłótni jeden z jej uczestników został ugodzony nożem. Mężczyzna został zraniony ostrzem w nogę. Zaraz potem pokrzywdzonemu ratownicy medyczni udzielili pomocy.

Stróże prawa ustalili, że 32-latek zranił nożem znajomego swojego brata, z którym przyjechał go uspokoić. Mężczyzna wcześniej miał awanturować się z matką i ojczymem. W pewnym momencie doszło między nimi do sprzeczki, która przerodziła się w ostry konflikt. Następnie doszło do szarpaniny, w trakcie której sprawca ugodził nożem pokrzywdzonego.

Mieszkaniec Ostródy został zatrzymany do wytrzeźwienia i wyjaśnienia sprawy. Mężczyzna w chwili zatrzymania miał ponad 1,2 promila alkoholu w organizmie.
W poniedziałek 32-latek w prokuraturze usłyszał zarzut uszkodzenia ciała i kierowania gróźb karalnych.

We wtorek Sąd Rejonowy w Ostródzie zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Za popełnione przestępstwo podejrzanemu grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages