Zawodnicy ostródzkiego Gladiusa mieli medalowe żniwa [zdjęcia]

2017-06-20 09:39:25(ost. akt: 2017-06-20 09:45:14)
Zawodnicy Gladiusa Ostróda  31 razy stawali na podium w Suszu

Zawodnicy Gladiusa Ostróda 31 razy stawali na podium w Suszu

Autor zdjęcia: Archiwum Gladiusa

W Suszu rozegrane zostały Zunifikowane Mistrzostwa Polski w kickboxingu. Bardzo dobry występ zanotowali zawodnicy Gladiusa Ostróda. Podopieczni Marcina Dzilińskiego zdobyli aż 31 medali, dzięki temu byli drudzy w klasyfikacji generalnej.
Trener Dziliński do Susza wybrał się z 17-osobową ekipą. Z zaproszenia Polskiej Federacji Kickboxingu skorzystały 32 kluby, które łącznie wystawiły 282 zawodników. Trzon ostródzkiej ekipy stanowili głównie młodsi i mniej doświadczeni zawodnicy. Jednak w składzie znaleźli się też starzy wyjadacze z Gladiusa, którzy mają już wiele sukcesów i medali na koncie.

Ostródzianie byli prawdziwymi dominatorami w Suszu. Na zawody wybrało się 17 zawodników, a na podium stawali aż 31 razy. Podopieczni trenera Dzilińskiego zdobyli 13 złotych, 8 srebrnych i 10 brązowych medali. Nie byli jednak najlepsi, ponieważ w klasyfikacji drużynowej znaleźli się na 2. miejscu.