Piątek, 14 grudnia 2018. Imieniny Alfreda, Izydora, Zoriny

To ostatnie dni głosowania na Księcia i Księżniczkę. Jeszcze tylko do czwartku przyjmujemy zgłoszenia!

2017-05-24 15:26:29 (ost. akt: 2017-05-24 15:55:12)

Autor zdjęcia: Rysunek dziecięcy

Pięknych kandydatek i kandydatów do korony mamy wielu, ale jest jeszcze czas, by zgłosić swoje dziecko. Zgłoszenia w naszym plebiscycie przyjmujemy do czwartku (25.05) do godz. 12.

Plebiscyt na "Małego Księcia i Małą Księżniczkę" ma już u nas długą tradycję. Kończymy go zawsze tuż przed Dniem Dziecka. I tym razem będzie podobnie.
Plebiscyt zakończymy 26 maja (godz. 23:59). Tradycyjnie, zwycięska para, czyli ta która otrzyma najwięcej głosów, pojawi się na okładce Gazety Ostródzkiej oraz Gazety Morąskiej, otrzyma też od nas upominki.

W plebiscycie zostaną też wybrani Mały Książę i Mała Księżniczka Gazety Olsztyńskiej. Tytuły zdobędą dzieci, które otrzymają najwięcej głosów w całym województwie.

W naszym plebiscycie mogą brać udział dzieci urodzone 27.03.2007 i później, zgłoszone do udziału w plebiscycie przez ich rodziców lub opiekunów prawnych.

Zgłoszenie następuje poprzez nadesłanie drogą elektroniczną zdjęcia dziecka (na fotografii może być tylko jedna osoba) na adres: ostroda@gazetaolsztynska.pl

Kandydatury można zgłaszać do dnia 25.05.2017 do godziny 12:00. Wielkość zdjęcia nie może przekraczać 5 MB.

Głosowanie polega na wysłaniu głosu SMS’em pod przypisany numer. Koszt jednego SMS’a wynosi 1,23 zł brutto. Czytelnik uczestniczący w głosowaniu może oddać dowolną liczbę głosów. Ranking jest prezentowany na naszych stronach www.ostroda.wm.pl oraz www.morag.wm.pl

Zwycięzców powiatowych i wojewódzkich naszego plebiscytu poznamy na pikniku rodzinnym w Olsztynie w niedzielę 4 czerwca. Warto walczyć do końca, bo czekają atrakcyjne nagrody: Mały Książę i Mała Księżniczka Gazety Olsztyńskiej otrzymają bony o wartości 250 zł każdy do sklepu C&A, zwycięzcy powiatowi otrzymają vouchery do Warmiolandii.Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages