Piątek, 20 lipca 2018. Imieniny Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

Super Belfer. Kto świetnie uczy i kogo lubicie?

2017-05-17 19:28:13 (ost. akt: 2017-06-06 15:42:09)

Autor zdjęcia: Archiwum GO

Powinien być wyrozumiały i cierpliwy. W interesujący sposób przekazywać wiedzę. Jaki jeszcze powinien być nauczyciel, którego pamięta się przez całe życie? Mamy kolejne zgłoszenia!

— Pragnę zgłosić Panią Dorotę Michowską, nauczycielkę WOS oraz administracji biurowej pracującą w ZSZ. im. Sándora Petőfi w Ostródzie na plebiscyt Super Belfra 2017 — napisała do nas pani Zuzanna.

Pani Dorota jest uroczą i ciepłą osobą, zawsze gotową nieść pomoc innym. Jej kreatywne wnętrze ubogaca uczniom Ekonomika życie w tej społeczności. Jest inicjatorką takich przedsięwzięć, jak założenie grupy werblistów, wyjazdy do sejmu czy organizacja konkursów typu MAM TALENT, a także przeprowadza kiermasze służące wspieraniu finansowym potrzebujących. Poza pracą w szkole chętnie angażuje się w kulturowe wydarzenia w naszym mieście, uczestniczy w spektaklach grupy teatralnej "Kanapa Kulturowa" i spotkaniach z młodzieżą. Z pasją oddaje się pielęgnacji swego ogrodu. Chętnie opowiada o swoich, często śmiesznych historiach ze swych podróży po Europie, ucząc i przestrzegając przed zagrożeniami płynącymi ze świata. Jest osobą, która podnosi wszystkich na duchu i wskazuje prawidłową drogę na szczyt. Można powiedzieć, iż jest perełką Ekonomika!

I kolejne zgłoszenie:

Pragnę zgłosić Magdalenę Michlewicz, zajmującą stanowisko nauczyciela wychowania fizycznego w ZSZ im. Sandora Petöfi w Ostródzie na plebiscyt Super Belfra 2017 — napisała Viktoria.
Pani Magdalena daje się poznać jako miła, pewna siebie, sympatyczna osoba, której zawsze wszędzie pełno. Uważana jest za osobę zdecydowaną, dążącą do wyznaczonego przez siebie celu. Na co dzień poza pracą w szkole, dodatkowo opiekuje się Samorządem Uczniowskim, Pocztem Sztandarowym oraz organizuje wszelkie apele okolicznościowe. Również organizuje konkursy np. "Dama i Dżentelmen Roku" oraz imprezy sportowe. A co ważne: bez Pani Magdy nie odbędzie się żadna studniówka, bowiem od wielu lat "ćwiczy" z maturzystami poloneza! Swoją osobowością nie tylko motywuje Nas do zdrowego stylu życia, ale również do pracy nad sobą.


Nasz plebiscyt Super Belfer 2017 potrwa do 16 czerwca 2017 roku i zostanie przeprowadzony we wszystkich powiatach w regionie. W plebiscycie mogą brać udział czynni zawodowo nauczyciele pracujący na terenie województwa warmińsko-mazurskiego zgłoszeni przez czytelników "Gazety Olsztyńskiej", "Dziennika Elbląskiego" oraz tygodników lokalnych Grupy WM.

Tytuł SuperBelfra 2017 w danym powiecie w kategorii szkoła podstawowa oraz szkoła ponadpodstawowa otrzyma nauczyciel, który uzyska największą liczbę prawidłowo oddanych głosów. Tytuły Super Belfra 2017 "Gazety Olsztyńskiej" i "Dziennika Elbląskiego" otrzymają nauczyciele szkoły podstawowej i ponadpodstawowej, którzy uzyskają największą liczbę głosów ze wszystkich powiatów.

Jak zgłosić kandydata do tytułu Super Belfer 2017?
Wystarczy wysłać e-mail (zgłoszenie powinno zawierać imię i nazwisko nauczyciela, specjalizację oraz nazwę szkoły i miejscowość w której się mieści, mile widziane krótkie uzasadnienie oraz zdjęcie) na adres e-mail: ostroda@gazetaolsztynska.pl. Kandydatury można zgłaszać do 15 czerwca 2017 do godz. 12.00. Głosowanie potrwa do 16 czerwca 2017 r. do godz. 23.59.

Regulamin: kliknij tutaj

SZkoły podstawowe


Szkoły ponadpodstawoweTOP 25 RANKING REGIONALNY. SZKOŁY PODSTAWOWE


TOP 25 RANKING REGIONALNY. SZKOŁY PONADPODSTAWOWE
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages