Niedziela, 9 grudnia 2018. Imieniny Anety, Leokadii, Wiesława

Zapraszamy do startu w jubileuszowym 10. Letnim Dylewskim Crossie Sasinów

2017-05-15 12:30:48 (ost. akt: 2017-05-15 10:54:51)
W biegu na dystansie 300 metrów wystartują przedszkolaki

W biegu na dystansie 300 metrów wystartują przedszkolaki

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

W najbliższą niedzielę (21 maja) amatorów biegania po leśnych trasach zapraszamy do Wysokiej Wsi. Stamtąd, a konkretnie spod Rybakówki, wystartuje 10. Letni Dylewski Cross Sasinów. Tam też zlokalizowana będzie meta wszystkich biegów, które zostaną rozegrane.

Każdy biegacz szanujący swoje zdrowie, a w szczególności stawy skokowe i kolanowe, podczas przygotowań do kolejnych startów najwięcej czasu spędza na leśnych dróżkach. Zatem w najbliższą niedzielę mamy doskonałą propozycję dla biegaczy dbających o siebie. To 10. edycja Letniego Dylewskiego Crossu Sasinów, która rozegrana zostanie w okolicach Wysokiej Wsi, na trasach wokół Wzgórz Dylewskich.

Organizatorzy dla uczestników przygotowali dwie trasy na dystansach ok. 5 km i półmaratonu (21 km). Start i meta zlokalizowane są w urokliwej okolicy Rybakówki na terenie kompleksu hotelowego Dr Ireny Eris. Tradycyjnie też odbędzie się bieg przedszkolaków wokół jeziora przy Rybakówce na dystansie 300 metrów.

- Zapraszamy wszystkich biegaczy z Ostródy i okolic do rywalizacji na Wzgórzach Dylewskich – zachęca Jacek Tracz, organizator crossu. - Na dystansie krótszym trasa będzie typowo przełajowa. Natomiast uczestnicy półmaratonu będą mieli do pokonania około pięciu kilometrów po nawierzchniach asfaltowych, a pozostała część biegu powiedzie po leśnych trasach. Tradycyjnie do pokonania sporo wzniesień, tak że będzie ciekawie.

Start biegu głównego zaplanowany jest na godz. 10, pięć minut później uczestnicy wybiegną na piątkę. Dla wszystkich uczestników catering i pamiątkowe medale.

Uczestnicy mogą zgłaszać się poprzez formularz zapisów: www.biegsasinow.com.pl oraz w dniu zawodów. Kontakt pod nr tel. 89 647 15 23 lub 502 357 290. Zapisy będą też prowadzone w dniu biegu, w biurze zawodów zlokalizowanym przy Rybakówce.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages