Wtorek, 22 maja 2018. Imieniny Emila, Neleny, Romy

W sobotę 17. Rajd Rowerowy Dylewska Góra, do wtorku trwają zapisy

2017-05-12 11:07:42 (ost. akt: 2017-05-15 12:04:35)
W ubiegłorocznej edycji Rajdu Rowerowego Dylewska Góra wzięło udział ponad 600 rowerzystów

W ubiegłorocznej edycji Rajdu Rowerowego Dylewska Góra wzięło udział ponad 600 rowerzystów

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

W sobotę wszystkich rowerzystów z Ostródy i cyklistów z ostródzkiej gminy zapraszamy do przejażdżki na Górę Dylewską. Taka możliwość będzie w 20 maja przy okazji 17. Rajdu Rowerowego Dylewska Góra. W internecie zapisy do 16 maja, a spóźnialscy mogą dopisać się w sobotę na starcie.

„Rodzina na TAK” pod takim hasłem w tym roku rowerzyści wjadą na najwyższą górę Warmii i Mazur. Zatem do udziału w rowerowym Tour de Gmina Ostróda zapraszamy całe rodziny. Warunkiem udziału jest posiadanie roweru i chęć uczestnictwa w dobrej zabawie.

Na 17. edycję Rajdu Rowerowego Dylewska Góra zaprasza wójt gminy Ostróda Bogusław Fijas. Ta impreza już na stałe wpisała się do kalendarza imprez rekreacyjnych. Kolejne edycje rajdu cieszą się rosnącym zainteresowaniem lokalnych rowerzystów. W ubiegłym roku na starcie stanęło ponad 700 cyklistów. Być może w tym roku pobity zostanie rekord frekwencji na co przygotowani są organizatorzy.

17. edycja Rajdu Rowerowego Dylewska Góra odbędzie się w sobotę (20 maja), start o godz. 11 spod plaży w Kajkowie. - Zaproście przyjaciół i razem przyjedźcie do gminy Ostródy – zachęcają organizatorzy.

Zachęcamy do wypełnienia internetowego formularza zgłoszeniowego, który znajduje się na stronie internetowej www.superczas.pl/dylewskagora. Rejestracja internetowa trwa do 16 maja. Jeśli ktoś nie wyrobi się w tym terminie to będzie jeszcze możliwość zgłoszenia się w dniu rajdu na plaży w Kajkowie.

Zobaczcie jak było przed rokiem na rajdzie
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages