środa, 12 grudnia 2018. Imieniny Ady, Aleksandra, Dagmary

Takiego meczu jeszcze w Ostródzie nie było, trzeba to zobaczyć

2017-04-25 10:20:05 (ost. akt: 2017-04-25 10:25:36)
Dwie drużyny trampkarzy AP Ostróda zmierzą się ze sobą na głównej płycie przy ul. 3 Maja

Dwie drużyny trampkarzy AP Ostróda zmierzą się ze sobą na głównej płycie przy ul. 3 Maja

Autor zdjęcia: Archiwum AP Ostróda

Dwie drużyny z tego samego klubu ostródzkiego naprzeciw siebie w starciu ligowym. Czegoś takiego jeszcze nie było, na poziomie rywalizacji trampkarzy. Dlatego ten mecz rozegrany zostanie w niecodziennej scenerii. Młodzi piłkarze Akademii Piłkarskiej Ostróda zagrają na głównej płycie stadionu przy ul. 3 Maja.

Spotkanie rozegrane zostanie w sobotę (29 kwietnia) o godz. 18. Będzie to mecz ligi wojewódzkiej trampkarzy, w której występują dwie ekipy ostródzkiej AP. Pierwszy zespół chłopców z rocznika starszego jest prowadzony przez Marcina Babalskiego i po pięciu wiosennych kolejkach zajmuje 1. miejsce. Zaś debiutujący na tym poziomie zespół AP II ma za sobą zwycięską jesień w lidze okręgowej, a teraz piłkarze Macieja Czerkawskiego zajmują 3. miejsce. Zatem w sobotę w bratobójczym pojedynku szykują się spore emocje.

- To pierwszy taki mecz na poziomie ligowym, w którym zmierzą się dwie ostródzkie drużyny, reprezentujące barwy tego samego klubu – mówi Piotr Garnusz, jeden z trenerów AP Ostróda. - Dlatego chcieliśmy żeby to spotkanie odbyło się w wyjątkowej atmosferze i oprawie. Uzyskaliśmy zgodę Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji na skorzystanie z głównej płyty, Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej w Olsztynie przychylił się do zmiany godziny rozegrania meczu. Zatem chłopaki będą mieli okazję poczuć klimat w jakim występują seniorzy trzecioligowca z Ostródy. Dlatego zapraszamy wszystkich kibiców w sobotę na stadion przy 3 Maja.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages