Sobota, 22 lutego 2020. Imieniny Małgorzaty, Marty, Nikifora

Uczniowie "Rolnika" wygrali powiatowy turniej motoryzacyjny [zdjęcia]

2017-04-24 09:19:43 (ost. akt: 2017-04-24 09:38:02)
Uczestnicy turnieju musieli wykazać się umiejętnościami teoretycznymi i praktycznymi

Uczestnicy turnieju musieli wykazać się umiejętnościami teoretycznymi i praktycznymi

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

Ostródzki Zespół Szkół Zawodowych im. Sandora Petofi był gospodarzem Powiatowego Turnieju Motoryzacyjnego. W konkursie wystartowali uczniowie sześciu szkół ponadgimnazjalnych z powiatu ostródzkiego. Największą wiedzę i umiejętności praktyczne zaprezentowała ekipa z Zespołu Szkół Rolniczych w Ostródzie.

Niczym podczas egzaminu na prawo jazdy uczestnicy Powiatowego Turnieju Motoryzacyjnego musieli wykazać się wiedzą teoretyczną i praktyczną dotyczącą zasad ruchu drogowego. Zostali też sprawdzeni z wiedzy o udzielaniu pierwszej pomocy przedmedycznej. Niektórzy zanim wsiedli do samochodów na placu manewrowym zostali skontrolowani na zawartość alkoholu. Był też test jazdy jednośladem i sprawdzian podstawowej znajomości mechaniki.

W tej kumulacji testowych pytań najlepiej wypadli uczniowie Zespołu Szkół Rolniczych im. Wincentego Witosa w Ostródzie (w składzie: Szymon Podobyćko, Maciej Mikołajczyk i Szymon Mordziński), którzy zajęli 1. miejsce. Kolejne lokaty na podium wywalczyli: 2. Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Dobrocinie, 3. Liceum Ogólnokształcące im Jana Bażyńskiego w Ostródzie.


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages