Sobota, 4 lipca 2020. Imieniny Aureli, Malwiny, Zygfryda

Matka miała 3 promile alkoholu i pod opieką 3-letnie dziecko

2017-04-23 17:08:29 (ost. akt: 2017-04-23 17:13:21)

Autor zdjęcia: Archiwum

Do policyjnego aresztu trafiła kobieta, która pijana zajmowała się swoją 3-letnią córką. 26-latka miała prawie 3 promile alkoholu w organizmie. Dziecko trafiło do domu dziecka. Kobieta usłyszała zarzut narażenia swoje córki na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia.

W piątek po godzinie 18:00 oficer dyżurny został poinformowany, że w jednym z mieszkań położonych we wsi w gminie Morąg jest bardzo głośno a w mieszkaniu może przebywać małe dziecko. Na miejsce udali się policjanci. Pod wskazanym adresem zastali 3 osoby dorosłe i 3-letnią dziewczynkę.

Wszyscy dorośli domownicy byli pijani. Matka dziecka miała prawie 3 promile alkoholu w organizmie. Kobieta próbowała uciec z mieszkania razem z córką, była agresywna, chwiała się na nogach i nie wykonywała poleceń policjantów. Z uwagi na dobro małej dziewczynki o całej sprawie powiadomiono dyrektorkę Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Morągu, która przybyła na miejsce interwencji. 3-letnie dziecko trafiło do domu dziecka.

Matka małoletniej dziewczynki została przewieziona do policyjnego aresztu. Wczoraj nieodpowiedzialna kobieta usłyszała zarzut narażenia swoje córki na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia, za co grozić jej może kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.
O sytuacji został również powiadomiony sąd rodzinny i nieletnich, który zdecyduje o dalszym losie małoletniego dziecka i jego matki.
źródło: Policja (ak)


Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Komentarze (4) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Artykuł ło matko #2230018 | 83.31.*.* 24 kwi 2017 15:47

  Jak można było tak niegramatycznie napisać? Czytając ten tekst mam wrażenie ,że wyszedł on z pióra policjanta -Na miłość boską poprawcie te błędy, bo czytać się nie da. Co miał autor w zamyśle używając takiego zwrotu "Trafiła kobieta, która pijana zajmowała się" Zdania zredagowane tak jakby pisał to uczeń 3 kl podstawówki. Mówiąc krótko-poziom poniżej poziomu zero.pozdrawiam autora.

  Ocena komentarza: warty uwagi (18) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. Policjantka z wyrokiem za fałszywe zeznania #2229843 | 83.31.*.* 24 kwi 2017 12:45

  Poznańska policjantka została skazana na pół roku więzienia w zawieszeniu oraz 3-letni zakaz wykonywania zawodu za składanie fałszywych zeznań. Sprawa dotyczyła kontroli drogowej, podczas której funkcjonariuszka chciała ukarać kierowcę za rozmowę przez telefon w czasie jazdy' Policjantkę skazał Sąd Okręgowy w Poznaniu i tym samym utrzymał w mocy wyrok z I instancji. W uzasadnieniu sąd zaznaczył, że policjanci popełniają błędy w pogoni za wynikami i statystykami. - Marta Cichocka wykonuje zawód zaufania publicznego, dlatego społeczna szkodliwość czynu jest wysoka. Nie bez powodu policjantów nazywa się stróżami prawa i wszyscy jako członkowie społeczeństwa chcemy, aby właśnie tak traktowali swój zawód. Często to właśnie funkcjonariusze policji są jedynymi świadkami przestępstwa - mówiła sędzia Agata Adamczewska.

  Ocena komentarza: warty uwagi (12) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. xxx #2229705 | 217.99.*.* 24 kwi 2017 11:16

  Kurwa, co to za matka. Nie szkoda jej dziecka? Mała teraz w domu dziecka, stres, nie mam mamy, nie wie co się dzieje. Kurestwo a nie matka

  Ocena komentarza: warty uwagi (12) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 4. MO #2229232 | 5.172.*.* 23 kwi 2017 20:20

  Komentarz nisko oceniony. Kliknij aby przeczytać. psy

Zagraj w GRY.wm.pl

 • Goodgame Empire
 • Goodgame Big Farm
 • Goodgame Poker
 • Shadow Kings - The Dark Ages