Jagiellonia II Białystok wysoko przegrała z Sokołem w Ostródzie [zdjęcia]

2017-04-22 18:58:24(ost. akt: 2017-04-23 13:18:17)
Sokół wiosną u siebie wygrywa wszystko

Trwa dobra wiosenna passa piłkarzy Sokoła Ostróda. Podopieczni Karola Szwedy poza Legią II Warszawa pokonują wszystkich rywali. Tym razem wyższość Sokołów musiały uznać rezerwy Jagiellonii Białystok, ktore przegrały 0:3.
Już po pierwszych 45 minutach mecz z rezerwami białostockiej Jagiellonii Sokół powinien prowadzić przynajmniej 3:0. Ale Łukasza Suchockiego i Roberta Hirsza zawodziła skuteczność. Na szczęście w 32. min po wrzutce Adriana Korzeniewskiego na krótkim słupku Hirsz z głowy pokonał bramkarza gości i do przerwy Sokół prowadził 1:0.

Mocnym uderzeniem gospodarze zaczęli drugą połowę. Wpierw zamknęli białostoczan w ich szesnastce. A oblężenie mocnym uderzeniem na 2:0 zakończył Krystian Słowicki. Później dobre okazje mieli Sebastian Pączko i Hirsz. Ale dopiero Roman Mikityn po rzucie rożnym zamknął akcję, trafił na 3:0 i było po meczu.

Sokół Ostróda - Jagiellonia II Białystok 3:0 (1:0)
1:0 - Hirsz (32), 2:0 - Słowicki (53), 3:0 - Mikityn (79)
Sokół: Kotkowski - Korzeniewski, Pluta, Mikityn, Buczkowski, Szczepański (61 Jankowski), Słowicki, Danilczyk (73 Dmowski), Pączko (73 Nowiński), Hirsz, Suchocki (61 Smyt).