Piątek, 22 czerwca 2018. Imieniny Pauliny, Sabiny, Tomasza

W Wielki Piątek pingpongiści Morlin żegnają się ze swoimi kibicami

2017-04-13 21:52:08 (ost. akt: 2017-04-13 22:24:11)
Robin Devos ostatnią grę w LOTTO Superlidze wygrał 24 marca w meczu z Polonią Bytom

Robin Devos ostatnią grę w LOTTO Superlidze wygrał 24 marca w meczu z Polonią Bytom

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

Od czwartku trwa 19. kolejka spotkań LOTTO Superligi tenisistów stołowych. Zaczął Dekorglass Działdowo, który u siebie pokonał Poltarex Pogoń Lębork. W piątek wieczorem ostatni raz w tym sezonie u siebie zagrają Morliny Ostróda, które podejmą Bogorię Grodzisk Mazowiecki.

Wielki Piątek pracowicie spędzi większość zespołów LOTTO Superligi. Nie dotyczy to ekip z Działdowa i Lęborka, które w czwartek zainaugurowały 19. kolejkę spotkań. We własnej hali w polsko-czeskim składzie (Patryk Chojnowski, Xu Wenliang, Jiri Vrablik) działdowianie wygrali 3:0 i umocnili się na 1. miejscu.

Tymczasem w piątkowy wieczór pozostałe drużyny LOTTO Superligi dokończą przedświąteczną kolejkę. Po raz ostatni w tym sezonie przed własną publicznością zagrają tenisiści stołowi Morlin Ostróda. W hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji podejmą wielokrotnych mistrzów Polski, a na razie trzeci zespół LOTTO Superligi Dartom Bogorię. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18.

Ostródzianom trudno będzie przerwać serię trzech porażek. Po raz ostatni w tym sezonie podopieczni Tomasza Krzeszewskiego wygrali 13 marca w Lęborku. A po kolejnych trzech meczach odchodzili od stołu pokonani. Dla obu drużyn piątkowe starcie będzie grą o przysłowiową pietruszkę. Ostródzianom nie grozi bowiem spadek, ani też gra w rundzie play off. Zaś ekipa z Grodziska ma już raczej zapewniony udział w walce o medale.

Zatem skoro w Wielki Piątek obie drużyny zagrają bez obciążenia psychicznego to należy spodziewać się ciekawego, obfitującego w wiele efektownych wymian pojedynku. Do hali OCSiR zapraszamy o godz. 18, wstęp wolny.

Zestaw pozostałych par 19. kolejki: Dojlidy Białystok - Energa Manekin Toruń, 3S Polonia Bytom - Unia AZS AWFiS Gdańsk, Palmiarnia Zielona Góra - Zooleszcz Gwiazda Bydgoszcz, Fibrain G2A Politechnika Rzeszów - Kolping Frac Jarosław.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages