Sobota, 22 lutego 2020. Imieniny Małgorzaty, Marty, Nikifora

XIX Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

2017-04-12 11:14:02 (ost. akt: 2017-04-12 10:17:28)

Autor zdjęcia: archiwum szkoły

W Zespole Szkolno-Przedszkolnym im. Jana Pawła II w Miłakowie 7 kwietnia 2017r. odbyły się eliminacje powiatowe XIX Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Liceum Ogólnokształcące Nr I im. Jana Bażyńskiego w Ostródzie reprezentowali Jan Żeberek z klasy IIA i Agnieszka Kłosowska z klasy 2C2.

Część pisemna wyłoniła najlepszych uczniów, którzy zostali zakwalifikowani do ustnego sprawdzianu wiedzy. W przerwie odbyła się prelekcja w ramach akcji społecznych: „Czad i Ogień Obudź Czujność”, oraz „Stop Pożarom Traw Ziemia Jest Tylko Jedna”.

Najlepsi zawodnicy w poszczególnych grupach wiekowych stoczyli pojedynek w części ustnej, odpowiadając na pięć wylosowanych przez siebie pytań, które zadawane były przez komisję sędziowską.

W kategorii szkół ponadgimnazjalnych zwyciężyli nasi uczniowie, którzy byli niepokonani. Jan Żeberek zajął pierwsze miejsce, a Agnieszka Kłosowska drugie. Janek będzie reprezentował szkołę i powiat w zmaganiach na etapie wojewódzkim.
Gratulujemy i życzymy powodzenia !

Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: Bazyniak

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages