Tobiasz Ociepski zamiast złotego medalu przywiózł pas mistrzowski

2017-04-10 14:02:09(ost. akt: 2017-04-10 14:05:55)
Tobiasz Ociepski w Obornikach Śląskich wywalczył swój pierwszy pas mistrzowski

Autor zdjęcia: Studio Transvimed

W Obornikach Śląskich rozegrana została 1. edycja Polish Cup International. Bardzo dobrze podczas debiutanckiego występu w oktagonie zaprezentował się Tobiasz Ociepski z Gladiusa Ostróda. Ostródzianin zajął 1. miejsce w formule UFR tatami.
Mistrzostwie w poszczególnych kategoriach podczas zawodów rozegranych w Obornikach Śląskich za 1. miejsce zamiast złotych medali otrzymywali pasy mistrzowskie. Dlatego też trener Dziliński przed wyjazdem na Polish Cup International pożegnał swojego wychowanka, życząc żeby ten wrócił bez medali. Mówiąc w skrócie szkoleniowiec Gladiusa liczył na wygrane Tobiasza Ociepskiego.

I młody ostródzianin w połowie dostosował się do poleceń trenera. Tobiasz Ociepski pierwszy raz walczył w oktagonie i tam właśnie spisał się rewelacyjnie w formule UFR tatami. Ostródzianin stoczył trzy zwycięskie pojedynki, wygrał swoją kategorię, zdobywając pas mistrzowski.

Nieco gorzej poszło w konkurencji point fighting, w której zawodnik Gladiusa rywalizację zakończył z brązowym medalem.