Piątek, 22 czerwca 2018. Imieniny Pauliny, Sabiny, Tomasza

Orkan Ostróda organizuje wyjazd kibiców na hit sezonu do Grudziądza

2017-04-05 08:45:42 (ost. akt: 2017-04-05 10:45:45)

W sobotę (8 kwietnia) piłkarze ręczni ostródzkiego Orkana rozegrają najważniejszy mecz sezonu. Na wyjeździe w 19. kolejce spotkań zmierzą się z liderem II ligi MKS Grudziądz. Klub organizuje wyjazd kibiców na hit sezonu, zapisy pod adresem: kibiceorkanostroda@gmail.com.

Od rozstrzygnięcia sobotniego meczu w Grudziądzu w dużej mierze zależeć będzie czy Orkan w przyszłym sezonie zagra I lidze. Przed szczypiornistami z Ostródy bardzo trudne zadanie, ponieważ myśląc o awansie muszą wygrać to spotkanie. W pierwszym meczu we własnej hali ostródzianie jeszcze pięć minut przed końcem prowadzili różnicą pięciu bramek, ale ostatecznie zremisowali, tracąc pierwszy punkt w sezonie.

W rundzie rewanżowej ekipa z Grudziądza wygrywa wszystko, a Orkanowi przydarzyła się porażka w Gdańsku z SMS ZPRP II. Dlatego w najbliższą sobotę piłkarze ręczni będą potrzebowali wsparcia kibiców.

W związku z tym w sobotę organizowany jest wyjazd na mecz do Grudziądza. Wyjazd możliwy jest dzięki wsparciu Żeglugi Ostródzko-Elbląskiej oraz firmie SLW BIOLAB - Laboratorium Diagnostyczne, która pokryje koszty wyjazdu. Liczba miejsc ograniczona, w autobusie jest ich 55. Do tej pory zapisało się już 17 osób.

Wyjazd autobusem w sobotę (8 kwietnia) o godz. 15, zbiórka o godz. 14:50 pod halą Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji przy ul. Kościuszki. Mecz rozegrany zostanie o godz. 17 w hali ZSO Nr 5 przy ul. Nauczycielskie 19 w Grudziądzu.

Osoby zainteresowane wyjazdem proszone są o przesłanie zgłoszenia na adres e-mail: kibiceorkanostroda@gmail.com (w zgłoszeniu prosimy podać imię, nazwisko oraz nr telefonu kontaktowego).

Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages