Piątek, 20 kwietnia 2018. Imieniny Agnieszki, Amalii, Czecha

W okolicach Piławek na krajowej "siódemce" TIR zjechał do rowu

2017-04-03 11:50:52 (ost. akt: 2017-04-03 16:16:50)

Trwają utrudnienia w ruchu na drodze krajowej S7 w okolicach miejscowości Piławki. TIR przewożący płyty tekturowe z nieznanych na razie przyczyn wjechał do przydrożnego rowu. Ruch w kierunku Gdańska odbywa się jedną "nitką" krajowej "siódemki".

Od godziny utrudniony jest przejazd drogą krajową S7 w kierunku Gdańska. W okolicach miejscowości Piławki (gm. Miłomłyn) ciężarówka z naczepą transportująca płyty tekturowe zjechała do przydrożnego rowu. Przewożone ciężarówką tekturowe płyty wysypały się na jezdnię. Poszkodowany został kierowca TIR-a, ale po udzieleniu pierwszej pomocy medycznej pozostał na miejscu.

Sporo pracy mieli strażacy, ponieważ wskutek zdarzenia rozszczelnił się zbiornik paliwa.

- Przepompowaliśmy paliwa do innych zbiorników i zabezpieczyliśmy miejsce zdarzenia - powiedział Grzegorz Różański, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostródzie.

Uszkodzona ciężarówka częściowo blokuje pas ruchu, dlatego na dwupasmówce między Ostródą a Miłomłynem w okolicach Piławek ruch odbywa się jednym pasem. Nie wiadomo ile jeszcze potrwają utrudnienia w ruchu.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages