Poniedziałek, 25 stycznia 2021. Imieniny Miłosza, Pawła, Tatiany

Muzyczna wiosna w Ostródzie trwa w najlepsze. Co nas czeka?

2017-04-01 10:00:00 (ost. akt: 2017-04-01 10:00:58)

W sobotę 1 kwietnia w sali kameralnej amfiteatru w Ostródzie zagra zespół Bisquit w ramach trasy promującej płytę „Nagi król”. "Nagi król" to pierwszy singiel zapowiadający nowy album zespołu Bisquit.

Bisquit powstał na początku nowego wieku. Po kilku latach wspólnego grania zadebiutowali płytą "Inny Smak" (nominacja do Fryderyka wkategorii debiut roku). Niedługo po niej ukazały się "Pytania”. Ostatnia płyta "Lilly" to bardzo emocjonalny krążek - od prostych, akustycznych piosenek, po bardziej rozbudowane formy, które potwierdzają ogromną wrażliwość na dźwięki i słowa.
Amfiteatr godz. 19. Cena biletu 30 zł.

• Sobota 8 kwietnia przeznaczona będzie dla miłośników ostrzejszych brzmień. Na koncercie wystąpią zespoły: rockowy Ally Died, Frontal Cortex i hardcorowy The Corpse.

• W sobotę 22 kwietnia Paweł „Guma” Gumola solo + projekcja filmu "Jarocin Po Co Wolność". W programie wydarzenia: projekcja filmu, rozmowa z Pawłem oraz koncert akustyczny Pawła „Gumy" Gumoli muzyka zespołów MOSKWA, 5000LAT, R.U.T.A.

• 6 maja to gratka dla miłośników gotyckich, rockowych brzmień. Do Ostródy zawita kultowy, w niektórych kręgach zespół, Closterkeller.

Dodatkowo w każdy czwartek i piątek o godz. 17.00 w sali kameralnej odbywają się seanse filmowe. Szczegóły na stronie www.kino.ostroda.pl.
Szczegóły dotyczące godzin rozpoczęcia oraz możliwości nabycia biletów na te wydarzenia dostępne będą na stronach internetowych Centrum Kultury w Ostródzie.

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages