Juniorzy starsi Sokoła Ostróda zwycięsko zainaugurowali wiosnę

2017-03-26 13:24:24(ost. akt: 2017-03-26 13:38:30)
Juniorzy starsi Sokoła poszli w ślady seniorów i zwycięsko rozpoczęli wiosenne rozgrywki w lidze wojewódzkiej

Autor zdjęcia: Internauta

Na boisku przy ul. Plebiscytowej rundę wiosenną w lidze wojewódzkiej juniorów starszych rozpoczęli piłkarze ostródzkiego Sokoła. Podopieczni Piotra Milewskiego zwycięsko przywitali wiosnę. Ostródzianie na początek wygrali z Zatoką Braniewo.
Juniorzy starsi Sokoła wzięli dobry przykład ze starszych kolegów, którzy na razie w III lidze wiosną są niepokonani. Nie ma się zresztą czemu dziwić, ponieważ kilku piłkarzy z kadry juniorskiej na stałe trenuje z pierwszym zespołem, a niektórzy mają na koncie występy na trzecioligowych boiskach. W wyjściowej jedenastce znaleźli się m.in. Bartłomiej Wójcik, Kacper Wojciechowski, Adam Koszewski czy Maciej Mikołajczyk.

Gospodarze na boisku przy Plebiscytowej dyktowali warunki gry. Z przodu aktywny był Wójcik, który przed przerwą miał kilka dobrych okazji do zdobycia gola. Z kilku wykorzystał jedną. Wynik spotkania, które zakończyło się trzema punktami dla Sokoła, został ustalony przed przerwą.

Sokół Ostróda - Zatoka Braniewo 2:1 (2:1)
Bramki dla Sokoła: Wójcik, Koszewski