Sobota, 23 lutego 2019. Imieniny Damiana, Romana, Romany

Orkan w Gryfinie zdmuchnął z parkietu miejscowych Energetyków

2017-03-26 08:06:52 (ost. akt: 2017-03-26 08:12:52)
Orkan Ostróda drugi raz w tym sezonie pokonał Energetyka Gryfino

Orkan Ostróda drugi raz w tym sezonie pokonał Energetyka Gryfino

Autor zdjęcia: orkan-ostroda.pl

Drugoligowcy ostródzkiego Orkana z dwudniowej wycieczki do Gryfina wrócili z kompletem punktów. Ostródzianie po remisowej pierwszej części spotkania w drugiej zdominowali Energetyków i wygrali różnicą pięciu punktów.

- Przed wyjazdem, zresztą podobnie jak i w przerwie meczu z Gwardią Koszalin, w twardych męskich słowach wyartykułowałem chłopakom co mają robić i, że interesuje mnie tylko zwycięstwo – powiedział przed meczem w Gryfinie Tomasz Zmysłowski, prezes Orkana.

Podopieczni Artura Lipki wzięli sobie słowa prezesa do głowy, bo po kilku minutach rywalizacji w Gryfinie prowadzili 5:0. A że było szybko, łatwo i przyjemnie, to w poczynaniach gości pojawiło się za dużo luzu i do przerwy na tablicy wyników był remis.

Gospodarze specjalną opieką otoczyli Artura Sadowskiego i Orkan miotał się trochę w ofensywie. Ale po 50 minutach ostródzianie ogarnęli temat i ponownie odzyskali pięciobramkową przewagę, którą utrzymali do końcowej syreny.

Po 17 kolejkach Orkan zajmuje 2. miejsce ze stratą dwóch punktów do MKS Grudziądz.

Energetyk Gryfino – Orkan Ostróda 27:32 (12:12)
Marcin Prorok, Jacek Krawczyk - Maciej Wasilenko, Jakub Zakrzewski (7), Artur Sadowski (4), Szymon Hegier (3), Krystian Maćkowski (6), Patryk Buluk (2), Szymon Wierzbicki, Dominik Rogala, Marcin Zagrajek (3), Bartosz Idzikowski (7)
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages