Młodzież z Akademii Piłkarskiej Ostróda słabo rozpoczęła wiosnę

2017-03-25 15:56:39(ost. akt: 2017-03-25 16:28:39)
Juniorzy młodsi AP Ostróda przegrali 1:3 z Concordią Elbląg

Juniorzy młodsi i trampkarze AP Ostróda jak najszybciej muszą zapomnieć o pierwszej wiosennej kolejce w 2017 roku. Rozgrywki ligi wojewódzkiej inaugurowały trzy drużyny i wszystkie na początek przegrały.
Najstarsi piłkarze AP występują w rozgrywkach juniorów młodszych. Ostródzianie na sztucznej płycie przy ul. 3 Maja podejmowali Concordię Elbląg. Goście już w 2. min objęli prowadzenie, a do przerwy prowadzili 2:0.

Po zmianie stron podopieczni Piotra Garnusza na kilka minut przed końcem strzelili kontaktowego gola. Nie zdołali jednak wyrównać. Za to w końcówce po stałym fragmencie gry stracili trzecią bramkę.

AP Ostróda - Concordia Elbląg 1:3 (0:2)
Gol dla AP: Kajetan Krezymon

Przy ul. 3 Maja wiosnę w lidze wojewódzkiej trampkarzy zaczęła AP I Ostróda. Zespół prowadzony przez Marcina Babalskiego nie dał rady Ronie Ełk. Po niezłej pierwszej połowie na drugą ostródzianie wyszli z zamiarem odrobienia jednobramkowej straty. Ale zaraz po wznowieniu gry stracili gola i misterny plan runął w gruzach.

AP I Ostróda - Rona Ełk 0:3 (0:1)

Na boisku przy ul. Plebidcytowej mało udany debiut w lidze wojewódzkiej zaliczyli trampkarze AP II Ostróda. Grający młodszym rocznikiem ostródzianie w 80. sekundzie meczu z Olimpią Elbląg stracili pierwszą bramkę. Kolejne dwa strzały gości i było 0:3. Podopieczni Macieja Czerkawskiego w debiucie odebrali surową lekcję futbolu.

AP II Ostróda - Olimpia Elbląg 1:7 (1:5)
Gol dla AP II: Kacper Sezonienko (karny)