Sobota, 19 stycznia 2019. Imieniny Erwiny, Henryka, Mariusza

Wiosną w Zwierzewie rozkwitły kwiaty i talenty

2017-03-23 16:16:23 (ost. akt: 2017-03-23 12:30:06)

Autor zdjęcia: archiwum szkoły

W tym roku uczniowie Szkoły Podstawowej w Zwierzewie przywitali wiosnę uśmiechem, żartem, oryginalnymi nakryciami głowy oraz „Tańcem kurczaka” rozpraszającym chmury. Podarowali jej także wyjątkowy prezent – swój talent, który zaprezentowali na szkolnym konkursie „Mam Talent”.

W show wzięło udział 21 utalentowanych młodych ludzi. Zaprezentowali oni swoje wyjątkowe, różnorodne umiejętności. Widzowie obejrzeli: autorskie wykonania znanych piosenek, grupowe i indywidualne układy taneczne, jazdę na deskorolce, chodzenie na rękach, taniec na wrotkach, a także szkicowanie węglem.

Występy zachwyciły nie tylko publiczność, ale także międzynarodowe jury, w rolę którego wcielili się uczniowie z klasy VI: Zuzia Barczak – Małgorzata Foremniak, Jacek Marchlewski – Axl Rose, Igor Rankiewicz – Adam Sztaba. Poziom konkursu był naprawdę bardzo wysoki – komisja i publiczność miały ciężki orzech do zgryzienia.
Laureatami zostali:
I miejsce Julia Esing – hip-hop
II miejsce ex aequo Amelia Migga i Tomasz Fafiński – piosenki
III miejsce ex aequo Laura Budnicka – rysunek, Szymon Gęstwicki – hip-hop
Nagroda publiczności powędrowała do Szymona Gęstwickiego za wyjątkowo oryginalny układ hiphopowy.

Na koniec imprezy organizatorzy konkursu sprawili wszystkim wyjątkową niespodziankę! Zaprosili na scenę prawdziwą gwiazdę! Półfinalista I edycji i finalista V edycji ogólnopolskiego programu „Mam Talent”, wybitny artysta i żongler, członek grupy MultiVisual- Kamil Dziliński, przyjechał z Warszawy specjalnie na spotkanie z dziećmi.

Opowiedział im swoją historię, zachęcił do odkrywania talentów i pracy nad nimi. Następnie zachwycił wszystkich pokazem żonglerki kontaktowej.
Szkoła Podstawowa w Zwierzewie bardzo dziękuje panu Kamilowi Dzilińskiemu za poświęcony czas i zaangażowanie. Oczarował nas Pan wszystkich swoim talentem.
Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages