Poniedziałek, 17 grudnia 2018. Imieniny Jolanty, Łukasza, Olimpii

Młodzież z MLKS Ostróda biegała na przełajach w Piasecznie [zdjęcia]

2017-03-19 17:42:10 (ost. akt: 2017-03-19 18:08:58)
Dziewczęta z MLKS Ostróda w Piasecznie nie dobiegły do podium

Dziewczęta z MLKS Ostróda w Piasecznie nie dobiegły do podium

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

Młodziczki i juniorka młodsza ostródzkiego MLKS wystartowała w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Przełajowych, które rozegrane zostały na Górkach Szymona w Piasecznie. Podopieczne Ryszarda Nowickiego nie zdobyły medali, ale zaliczyły solidną jednostkę treningową.

Na dystansach 1000 i 2000 metrów w kategoriach młodziczek i juniorek młodszych biegały początkujące lekkoatletki z MLKS Ostróda. Dziewczęta łatwego zadania nie miały. Organizatorzy przygotowali kilometrową pętlę z sześcioma podbiegami, w tym dwoma piaszczystymi, na dodatek kilkudziesięciometrowe odcinki pokryte były wystającymi, śliskimi od deszczu korzeniami, a dwustumetrowy finisz po płaskim pod wiatr obok jeziorka. W tych warunkach już samo pokonanie trasy bez kontuzji było sporym wyczynem.

W biegu młodziczek na 1000 m wystartowały Wiktoria Domurat i Alicja Piechocka. Pierwsza z wymienionych zawodniczek MLKS przybiegła na 7. miejscu, zaś jej koleżanka linię mety minęła na pozycji 11. Na 2000 m młodziczek pobiegły Kinga Tchórz (16. miejsce), Oliwia Soczyńska (20) i Natalia Soczyńska (23).

Na 1000 m juniorek młodszych jedyna ostródzianka Aleksandra Pałejko, na metę wbiegła na 13. pozycji.


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages