Poniedziałek, 25 czerwca 2018. Imieniny Łucji, Witolda, Wilhelma

Na targach w Arenie o ogrodach i budownictwie

2017-03-19 12:00:00 (ost. akt: 2017-03-20 08:59:22)

Autor zdjęcia: Barbara Chadaj-Lamcho

Za oknem deszcz i wiatr, a w halach Expo Mazury w Ostródzie wiosna. Przez dwa targowe, weekendowe dni, goście mogli obejrzeć wszystko to, co może się przydać w aranżacji małego ogródka, dużego ogrodu, czy sadu owocowego.

Zielona Arena, to część przeznaczona głównie dla miłośników tego, co pięknie kwitnie i smacznie owocuje. Na stoiskach bratki, do wyboru iglaki małe i duże, pachnące zioła - rozmaryn, mięta, lawenda oraz drzewka i krzewy owocowe.

Druga cześć, to targi budownictwa i wyposażenia wnętrz Twój Dom, Twój Ogród, które odbyły się w Expo Mazury po raz drugi. Kto chciał zaprojektować wymarzony dom i ogród, miał ku temu okazję. Specjaliści doradzali, prezentowali nowoczesne trendy, pokazywali najnowocześniejsze rozwiązania.

Wśród wystawców w tym roku nie zabrakło producentów drzwi, podłóg, okien, mebli i akcesoriów ogrodniczych, przydomowych oczyszczalni i studni, dystrybutorów maszyn, narzędzi budowlanych i ogrodniczych, chemii budowlanej, elektronarzędzi, materiałów izolacyjnych czy gotowych placów zabaw.

Podczas targów odbył się także cykl pokazów bezpiecznej pracy na wysokości z wykorzystaniem rusztowań, przedstawiający, jak niebezpieczna, odpowiedzialna
i trudna jest praca na wysokości. Pokaz przeprowadziła firma JURGO z Olsztyna wraz z Centrum Szkoleń Budowlanych Warmińsko-Mazurskiego ZDZ w Olsztynie.Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages