Wtorek, 22 maja 2018. Imieniny Emila, Neleny, Romy

Piłkarze Liverpool FC zagrają w czerwcu na turnieju w Ostródzie

2017-03-16 14:18:20 (ost. akt: 2017-03-16 14:36:57)
Od lewej Maciej Czerkawski, dyrektor OCSiR, Andrew Powlesland, szef operacyjny Liverpool FC i Damian Sasiak, który ściągnął do Ostródy drużynę z Liverpoolu

Od lewej Maciej Czerkawski, dyrektor OCSiR, Andrew Powlesland, szef operacyjny Liverpool FC i Damian Sasiak, który ściągnął do Ostródy drużynę z Liverpoolu

Autor zdjęcia: Archiwum

Zapowiedzi stały się faktem. Na czerwcowym turnieju piłkarskim dzieci Ostróda Cup 2017 po raz pierwszy wystąpią piłkarze Liverpool FC. Od wczoraj w Ostródzie przebywa Andrew Powlesland, szef operacyjny Liverpool FC, który zapoznaje się z ostródzką infrastrukturą piłkarską.

Obsada tegorocznego turnieju 11-latków Ostróda Cup, którego organizatorem jest Ostródzkie Centrum Sportu i Rekreacji zapowiada się naprawdę imponująco. Swoje przybycie potwierdzili triumfatorzy poprzednich dwóch edycji West Bromwich Albion, pierwszy raz nad Drwęcą pojawią się młodzi adepci akademii piłkarskiej Feyenordu Rotterdam. Natomiast od środy bazę hotelową i piłkarską sprawdza Andrew Powlesland, szef operacyjny Liverpool FC, który również w czerwcu wybiera się Ostródy.

Grupy młodzieżowe Liverpool FC rocznie uczestniczą w około 40 turniejach zagranicznych. Zespół z Anglii występuje na wszystkich kontynentach. Jedna grupa wiekowa w ciągu roku występuje na trzech, czterech turniejach, które rozgrywane są poz granicami Wielkiej Brytanii. Ostróda nie jest jedynym polskim miastem jakie odwiedzą piłkarze z Anglii. Czeka ich też występ na turnieju w Starym Sączu.

Podczas wizyty w Ostródzie Andrew Powlesland zapoznał się z infrastrukturą piłkarską i bazą hotelową.

- Obiekty macie wysokiej klasy, stadion bardzo piękny, hotele o wysokim standardzie miasto super usytuowane, jestem po wrażeniem - powiedział Andrew Powlesland. - Widzę, że murawa nie jest w najlepszym stanie, ale wierzę, że w czerwcu będzie naprawdę świetne.

Turniej Ostróda Cup 2017 rozegrany zostanie w dniach 9-11 czerwca
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages