Siatkarski ćwierćfinał mistrzostw Polski kadetów w Ostródzie [zdjęcia]

2017-03-10 08:40:02(ost. akt: 2017-03-10 08:48:10)
W pierwszym meczu SMS Ostróda przegrał 0:3 z NTS Trójką Nakło

Do niedzieli w hali OCSiR przy ul. Piłsudskiego w Ostródzie rozgrywany jest turniej ćwierćfinałowy mistrzostw Polski kadetów. Drużyna ostródzkiej SMS w pierwszym meczu przegrała z NTS Trójką Nakło. W piątek (godz. 17.30) drugi mecz ostródzian z Centrum Augustów, zapraszamy.
Sześć zespołów – BAS Białystok, Absolwent Sport Club Olsztyn, Metro Warszawa, SMS Ostróda, Centrum Augustów, NTS Trójka Nakło – podzielonych na dwie grupy rozpoczęło w hali OCSiR przy ul. Piłsudskiego walkę o awans do półfinału mistrzostw Polski. Pierwsze trzy drużyny znalazły się w grupie A, a druga trójka utworzyła grupę B.

Pierwsze na parkiecie stanęły ekipy z Białegostoku i Warszawy. Pojedynek BAS – Metro zakończył się po trzech setach zwycięstwem siatkarzy ze stolicy. Pierwszy dzień ćwierćfinału zakończył pojedynek gospodarzy z Trójką Nakło, który wypełnił trybuny hali przy Piłsudskiego. SMS tak naprawdę tylko w pierwszym secie nawiązał walkę z rówieśnikami z Nakła. W dwóch kolejnych partiach dominowali zawodnicy Trójki.

Wyniki, grupa A: BAS Białystok -Metro Warszawa 0:3 (-14, -18, -19); grupa B: SMS Ostróda - Trójka Nakło 0:3 (-21, -18, -18).

W piątek od godz. 10 w hali przy ul. Piłsudskiego kolejne mecze grupowe. W grupie A zmierzą się: godz. 10 Absolwent Olsztyn – Metro Warszawa, godz. 15 BAS Białystok – Absolwent Olsztyn. Zaś w grupie B o godz. 12.30 Centrum Augustów – Trójka Nakło, natomiast o godz. 17.30 gospodarze muszą wygrać, żeby wejść do fazy pucharowej turnieju, czyli pojedynek SMS Ostróda – Centrum Augustów.

W sobotę (11 marca) mecze w hali OCSiR rozpoczynają się o godz. 10. W niedzielę (12 marca) od godz. 11 zapraszamy na mecze finałowe.