Poniedziałek, 17 grudnia 2018. Imieniny Jolanty, Łukasza, Olimpii

Czytelnicy odbierają już nagrody. Zobaczcie film z Balu Mistrzów Sportu

2017-03-07 10:19:50 (ost. akt: 2017-03-07 10:29:14)
Jadwiga Idziak odebrała telewizor z rąk Cezariusza Zalewskiego

Jadwiga Idziak odebrała telewizor z rąk Cezariusza Zalewskiego

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

Głosowanie w 21. Plebiscycie Gazety Ostródzkiej na 10 Najpopularniejszych Sportowców Ostródy 2016 było rekordowe. W sumie czytelnicy oddali (w głosowaniu na kuponach i sms-owym) 8471 głosów. Większość, bo aż 5375 oddanych zostało na kuponach. Dzisiaj przekazaliśmy telewizor, którego właścicielką została Jadwiga Idziak z Kajkowa.

Telewizor od NEO Komputer, klimatyzacja z jej montażem w domu szczęśliwca od firmy PRE PRIM, weekend dla dwóch osób w czterogwiazdkowym Hotelu Anders w Starych Jabłonkach i vouchery ufundowane przez firmę R-GOL. Te nagrody rozlosowaliśmy wśród czytelników, którzy zadali sobie trudu i prawidłowo wypełnili kupony.

W NEO Komputer Cezariusz Zalewski, jeden z właścicieli, wylosował 43-calowy telewizor. Los uśmiechnął się do pani Jadwigi Idziak z Kajkowa, która dzisiaj odebrała nagrodę od NEO Komputer.

Drugą nagrodę – klimatyzacja z montażem w domu lub mieszkaniu – wylosowała pani Katarzyna Wiszniewska z Pietrzwałdu. Na weekend do Hotelu Anders pojedzie pani Iwona Zagrajek z Ostródy. Zaś vouchery od firmy R-GOL wylosowali: Magdalena Milewska z Jonkowa (o wartości 100 zł) oraz Bartosz Kasiński z Olsztyna (50 zł) i Piotr Bałdyga z Ostródy (50 zł). Zdobywcom nagród gratulujemy.

Tymczasem zapraszamy na relację video z 21. Balu Mistrzów Sportu przygotowaną przez Studio Transvimed.Wcześniejsza galeria zdjęć z balu
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages