Piłkarze Sokoła Ostróda strzelili 15 goli Kormoranowi Zwierzewo

2017-03-05 15:55:08(ost. akt: 2017-03-05 16:12:37)
Piłkarze Sokoła strzelili aż 15 goli

Ku pokrzepieniu serc na tydzień przed ligową inauguracją piłkarskiej wiosny w III lidze Sokół Ostróda zagrał z występującym w klasie okręgowej Kormoranem Zwierzewo. Ostródzianie trochę sobie postrzelali, gromiąc zwierzewian aż 15:0!
Piłkarze Sokoła efektownie zakończyli zimowe przygotowania. Niespełna tydzień przed pierwszym meczem rundy rewanżowej podopieczni Karola Szwedy zmierzyli się z występującym dwie klasy niżej zwierzewskim Kormoranem.

Zwierzewianie przez 12 minut wytrwali bez straty gola. Worek z bramkami rowiązał się po strzale Krystiana Słowickiego. Pomocnik Sokoła uderzył po ziemi zza linii pola karnego, futbolówka odbiła się od jednego słupka, następnie od drugiego i spadła pod nogi Rafała Śledzia, który z bliska zdobył gola.

Nie minęło 120 sekund, a Sokół prowadził 2:0, tym razem gola zdobył Sebastian Pączko. W 21. min za plecy obrońców Kormorana wyszedł Łukasz Suchocki, podwyższając na 3:0. Jeszcze przed przerwą dwa gole dorzucił Śledź.

Po przerwie grający z jednym rezerwowym zwierzewianie zostali rozbici przez ostródzkich trzecioligowców. W drugiej połowie piłkarze Sokoła do wcześniejszego dorobku dorzucili jeszcze 10 goli.

Sokół Ostróda - Kormoran Zwierzewo 15:0 (5:0)
1:0 - Śledź (12), 2:0 - Pączko (14), 3:0 - Suchocki (21), 4:0, 5:0 - Śledź (29, 45), 6:0 - Smyt (48), 7:0 - Nowiński (50), 8:0, 9:0 - Hirsz (51, 58 karny), 10:0 - Jankowski (62), 11:0 - Smyt (65), 12:0 - Hirsz (68), 13:0 - Szczepańska (69), 14:0 - Hirsz (77), 15:0 - Szczepański (90)