Sobota, 8 sierpnia 2020. Imieniny Izy, Rajmunda, Seweryna

Winners nie dał się SMS I Ostróda i obronił mistrzostwo Ostródy [zdjęcia]

2017-03-04 11:04:57 (ost. akt: 2017-03-04 11:19:28)
Ekipa Winnersa kompletuje tytuły mistrzowskie w ostródzkiej lidze amatorskiej

Ekipa Winnersa kompletuje tytuły mistrzowskie w ostródzkiej lidze amatorskiej

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

W hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji zakończyły się rozgrywki amatorskiej I ligi siatkówki. Walka o mistrzostwo Ostródy trwała do ostatniej kolejki. Dopiero ostatni mecz wyłonił mistrza. Tytuł sprzed roku obronili siatkarze Winnersa.

W sezonie 2016/2017, jak przed rokiem, w walce o amatorskie mistrzostwo Ostródy liczyły się zespoły Winnersa i SMS I Ostróda. Powtórzyła się też historia sprzed roku, kiedy losy 1. miejsca rozstrzygnęły się w ostatniej kolejce. Teraz jednak zwycięstwo nawet tylko za dwa punkty dawało tytuł, ponieważ przed rozstrzygającym meczem Winners i SMS I miały w dorobku po 31 punktów.

Zatem nic dziwnego, że w meczu kandydatów do złota od początku emocji nie brakował na siatce i pod nią. Zdarzały się bowiem akcje, po których zawodnicy próbowali na sędziach wymusić zmianę decyzji. Po pierwszych dwóch setach był remis 1:1. Jednak w kolejnych partiach szersza kadra Winnersa (grało dziewięciu zawodników) wzięła górę nad gołą szóstką SMS I. Trzecia i czwarta partia padły łupem obrońców mistrzostwa Ostródy, którzy po zwycięstwie 3:1 ponownie cieszyli się z wygrania ligi.

Trzecie miejsce w rozgrywkach I ligi organizowanej przez OCSiR zajął zespół SMS II Ostróda.Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages