środa, 12 grudnia 2018. Imieniny Ady, Aleksandra, Dagmary

To ostatni moment na głosowanie! Zobacz, kto prowadzi na finiszu plebiscytu

2017-03-03 12:15:20 (ost. akt: 2017-03-03 10:59:15)

Autor zdjęcia: Archiwum GO

Wybieramy Super Sołtysa i Sołtyskę Roku 2016! Głosujemy jeszcze do północy.

Wyniki plebiscytu wśród pań ogłosimy na spotkaniu 8 marca w Centrum Użyteczności Publicznej w Ostródzie.
— Zaprosiliśmy wszystkie nasze sołtyski i zachęcamy do przyjazdu, bo będzie wiele ciekawych rzeczy — mówi Zofia Stankiewicz, przewodnicząca Rady Powiatowej Izby Rolniczej w Ostródzie. — Będą panie, które opowiedzą o tym, jak rozpoczęły własną działalność gospodarczą, będą ciekawe warsztaty i okazja do rozmów oraz wymiany doświadczeń. Ogłosimy też wyniki plebiscytu.

Imprezę jak co roku organizuje Gazeta Ostródzka z Gazetą Morąską razem z Powiatową Radą Izby Rolniczej Powiatu Ostródzkiego oraz starostą ostródzkim Andrzejem Wiczkowskim.

A tytuł "Super Sołtysa 2016" otrzyma sołtys, który uzyska największą liczbę głosów - to kategoria otwarta też dla panów.

Plebiscyty na Super Sołtysa danego powiatu odbywają się we wszystkich powiatach województwa warmińsko-mazurskiego. Sołtys, który uzyska największą liczbę liczbę głosów oddanych za pomocą sms’ów w całym regionie otrzyma tytuł: Super Sołtysa 2017 województwa warmińsko-mazurskiego. Kolejnym dwóm kandydatom, zostaną przyznane tytuły Srebrnego i Brązowego Sołtysa województwa warmińsko-mazurskiego. Plebiscyt trwa do 03.03.2017 r.


Regulamin plebiscytu: kliknij tutajRANKING REGIONALNYPolub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages