Piątek, 25 września 2020. Imieniny Aureli, Kamila, Kleofasa

Zagrali dla Sebastianka. Turniej w szczytnym celu

2017-02-19 11:56:35 (ost. akt: 2017-02-19 12:06:57)

Autor zdjęcia: Archiwum organizatora

W hali sportowej Gimnazjum nr 1 w Morągu odbył się III Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar NSZZ Policjantów w Morągu. Honorowy patronat nad tą charytatywną imprezą objął Komendant Powiatowy Policji w Ostródzie. Drużyny rywalizowały w szczytnym celu, bo cały dochód z imprezy zostanie przeznaczony na pomoc w rehabilitacji Sebastianka, synka policjantki z Komisariatu Policji w Morągu.

Charytatywny Turniej Piłki Nożnej o Puchar NSZZ Policjantów w Morągu, który w tym roku został zorganizowany po raz trzeci, przyciągnął zarówno sportowców, jak i kibiców.

Organizatorem turnieju był Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów Komisariatu Policji w Morągu, a współorganizatorem Urząd Miejski w Morągu. Celem przedsięwzięcia była popularyzacja piłki nożnej, podnoszenie sprawności fizycznej oraz wdrażanie zasad fair play.

Najważniejszym jednak celem tych rozgrywek było to, że pieniądze zebrane podczas turnieju w całości zostaną przeznaczone na rehabilitację małego Sebastianka, synka policjantki z Morąga.

Turniej otworzył I zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Ostródzie kom. Krzysztof Bilicki wspólnie z Komendantem Komisariatu Policji w Morągu nadkom. Markiem Kaszubą oraz przewodniczącym Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów w KP w Morągu Krzysztofem Arciszewskim.

O zwycięstwo walczyło 8 drużyn, w tym: policjanci z Morąga, Ostródy, a także drużyna emerytów policyjnych z KPP w Ostródzie, strażacy z Ostródy, żołnierze z Morąga, funkcjonariusze Zakładu Karnego w Iławie, Aresztu Śledczego w Ostródzie oraz drużyna „Elyta”.

Najlepsi okazali się funkcjonariusze Zakładu Karnego w Iławie, drugie miejsce zajęli żołnierze z Jednostki Wojskowej w Morągu, a na trzeciej lokacie uplasowali się funkcjonariusze Aresztu Śledczego w Ostródzie.

Tytuł najlepszego strzelca powędrował do Adama Niedźwieckiego, żołnierza Jednostki Wojskowej w Morągu, natomiast najlepszym zawodnikiem okazał się Rafał Siergiej z Aresztu Śledczego w Ostródzie.


Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Tomasz Olsztyn #2229681 | 195.136.*.* 24 kwi 2017 11:09

    Brawo Panowie . Zawsze wierzyłem, że Panowie Policjanci mają w sobie dużo empatii. I połączyli to co przyjemne, pożyteczne, zdrowe... Dla chłopca... Dziękujemy - my zwykli ludzie jak również ci dla których to robicie...

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages