Piątek, 22 czerwca 2018. Imieniny Pauliny, Sabiny, Tomasza

„DREPTAK” na nartach

2017-02-15 16:52:05 (ost. akt: 2017-02-15 11:57:42)

Autor zdjęcia: archiwum szkoły

Po wypoczynku w czasie ferii nadszedł wreszcie czas na sprawdzenie kondycji, zwłaszcza, że pogoda w tym roku wyjątkowo sprzyja uprawianiu sportów zimowych.

Aktywny wypoczynek na powietrzu propaguje wciąż Koło Turystyczno – Krajoznawcze „Dreptak” z Liceum Ogólnokształcącego Nr I im. Jana Bażyńskiego w Ostródzie. 11 lutego opiekunowie i miłośnicy koła próbowali swych umiejętności na stoku narciarskim w Kurzętniku.

Kandydaci na przyszłych narciarzy uparcie starali się opanować technikę zjazdu. Ćwiczenia wymagały dość dużej determinacji i hartu ducha, nierzadko kończyły się też bolesnymi upadkami. To jednak nikogo nie zniechęcało, wręcz przeciwnie, zgodnie zresztą z mottem „jak się nie wywrócisz, to się nie nauczysz”. Wreszcie po wielu próbach, dzięki zdolnościom instruktorskim p. Pawła Drobisza udało się opanować technikę zjazdu i hamowania.

Wszyscy mamy nadzieję, że pogoda pozwoli jeszcze w tym roku trenować nabyte umiejętności. Wysiłek fizyczny dał poczucie ogromnej satysfakcji, a spędzone w ten sposób sobotnie przedpołudnie to doskonały relaks psychiczny i zastrzyk energii na nadchodzący tydzień.
Agnieszka Wrzesińska, Joanna Osowiecka, Paweł Drobisz


Polub nas na Facebooku:

Źródło: Bazyniak

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages