środa, 14 listopada 2018. Imieniny Emila, Laury, Rogera

Ostatni tydzień wyboru sportowca Ostródy 2016, zatem komórki w dłonie

2017-02-06 08:32:41 (ost. akt: 2017-02-10 07:08:19)
Laureatów 21. Plebiscytu Gazety Ostródzkiej poznamy 24 lutego na Balu Mistrzów Sportu

Laureatów 21. Plebiscytu Gazety Ostródzkiej poznamy 24 lutego na Balu Mistrzów Sportu

Autor zdjęcia: Studio Transvimed

Do piątku 10 lutego do godz. 23.59 można wysyłać wysyłać sms-y na najpopularniejszego sportowca, wydarzenie sportowe i klub sportowy Ostródy 2016 roku. Sprawdźcie jak wyglądają wyniki głosowania sms-owego na w 21. Plebiscycie Gazety Ostródzkiej.

Zapewne wszyscy zainteresowani to wiedzą, ale na wszelki wypadek przypominamy, że sms-y należy wysyłać pod numer 71051. Tymczasem rzućmy okiem jak przedstawia się sytuacja w poszczególnych kategoriach plebiscytowego głosowania. Wśród sportowców ogromną ochotę na pojawienie się na Balu Mistrzów Sportu, który 24 lutego odbędzie się w Hotelu Anders w Starych Jabłonkach, mają piłkarze ręczni ostródzkiego Orkana. W poniedziałkowy poranek z niewielką przewagą punktową Marcin Zagrajek prowadził przed Jakubem Zakrzewskim, a trzeci był pingpongista Morlin Ostróda Krystian Kawiak.

Ciekawie wygląda też klasyfikacja w rywalizacji o miano najpopularniejszego klubu sportowego Ostródy. Pierwsza trójka od kilku tygodni ustabilizowała się. Na razie z nieznaczną przewagą lideruje Akademia Piłkarska Ostróda. Ale piłkarze muszą być czujni, ponieważ za ich plecami przyczajony jest ostródzki Gladius, niewielką stratę punktową ma też Ostródzki Klub Kyokushin Karate. Do piątku rywalizacja zapowiada się emocjonująco.

W plebiscycie na sportowe wydarzenie roku, jak przed rokiem, na początku ostatniego tygodnia głosowania z dużą przewagą prowadzi turniej piłkarski Ostróda Cup. Rok temu jednak nie udało się wygrać, może teraz będzie lepiej. Na razie Ostróda Cup jest na czele, kolejne miejsca zajmują 5. Ostródzki Półmaraton Św. Jerzego i awans piłkarzy ręcznych Orkana do II ligi.


Głosowanie na sportowca polega na wysłaniu kuponów na adres redakcji Gazety Ostródzkiej i sms’ów pod nr 71051 o wartości 1,23 zł brutto o treści GS.SP.X - gdzie X to numer przypisany konkretnemu sportowcowi (1 sms = 1 punkt). Głosowanie na Sportowe Wydarzenie Roku polega na wysłaniu na numer 71051 sms-a o treści GS.SW.X gdzie X to numer przypisany wydarzeniu sportowemu. Głosowanie na Najpopularniejszy Klub Sportowy Ostródy 2016 polega na wysłaniu na numer 71051 sms-a GS.NK.X gdzie X to numer przypisany klubowi sportowemu.

Koszt jednego sms-a wynosi 1,23 zł brutto. Głosowanie sms-owe potrwa do 10 lutego 2017 r. do godz. 23.59.

Do 13 lutego w redakcji Gazety Ostródzkiej czekamy na kupony wycięte i wypełnione kupony. Należy je wysłać lub przynieść na adres: "Gazeta Ostródzka", ul. Sobieskiego 3A/3, 14-100 Ostróda z dopiskiem "PLEBISCYT".

LISTA KANDYDATÓW
Jacek Barbachowski (Morliny Ostróda, tenis stołowy) – brązowy medalista drużynowych mistrzostw Polski juniorów (gs.sp.1)
Łukasz Buczkowski (Sokół Ostróda, piłka nożna) – piłkarz formacji defensywnej ostródzkiego III-ligowca (gs.sp.2)
Michał Danilczyk (Sokół Ostróda, piłka nożna) – rozgrywający, reżyser gry ostródzkiego Sokoła w III lidze jesienią 2016 (gs.sp.3)
Robin Devos (Morliny Ostróda, tenis stołowy) – od dwóch sezonów reprezentuje ostródzki klub w rozgrywkach Superligi, w poprzednim sezonie przyczynił się do utrzymania ostródzian w lidze (gs.sp.4)
Bianka Grohs (Sokół Ostróda, kajakarstwo) – brązowa medalistka mistrzostw Polski seniorek w maratonie w konkurencji C-1 kanadyjek (gs.sp.5)
Karolina Gruczek (Sokół Ostróda, wioślarstwo) – brązowy medal w czwórce podwójnej ze sternikiem podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Kruszwicy (gs.sp.6)
Szymon Hegier (Orkan Ostróda, piłka ręczna) – potężny obrotowy, który dołączył do Orkana przed tym sezonem z Warmii Traveland Olsztyn, skuteczny w ataku, ale stanowi ścianę nie do przejścia w obronie, ma za sobą występy w Superlidze mężczyzn. (gs.sp.7)
Robert Hirsz (Sokół Ostróda) – napastnik III-ligowego Sokoła, ma na koncie występy w ekstraklasie w barwach Lechii Gdańsk, piłkarską jesień zakończył hat-trickiem (gs.sp.8)
Dominik Jusis (MMA Team Ostróda, mieszane sztuki walki) – zwycięzca ALMMA Puchar Polski MMA w Sochaczewie, złoty medalista Time of Masters Baltic Cup (konkurencja full contact w kat. do 70 kg); zwycięski debiut w walce zawodowej na gali Time of Masters Siemmce Fight Night (kat. 77 kg) (gs.sp.9)
Rafał Kamiński (Moto Klub Grabinek, motocross) – drugi wicemistrz okręgu w motocrossowej klasie MX Mastres, 8. miejsce w mistrzostwach Polski strefy północnej (gs.sp.10)
Krzesimir Kasza (Gladius Ostróda, taekwon-do, kick-boxing) - złoty medalista Pucharu Polski w taekwon-do, złoty medalista Mistrzostw Polski w kick-boxingu, drużynowy wicemistrz Polski taekwon-do (gs.sp.11)
Krystian Kawiak (Morliny Ostróda, tenis stołowy) – brązowy medalista drużynowych mistrzostw Polski juniorów (gs.sp.12)
Marcin Łukaszewski/Magdalena Duhanik (offroadSPORT Łukaszewski Rally Team, rajdy cross country) – wicemistrz Europy FIA CEZ w rajdach cross country, drugi wicemistrz Polski w kategorii T1, mistrz Węgier w klasie T1.2, drugi wicemistrz Czech w klasie T1 (gs.sp.13)
Anna Maślewska (Ostródzianka Ostróda, szachy) - mistrzyni województwa dzieci do lat 10, finalistka mistrzostw Polski, wygrała makroregion i uzyskała awans do finału MP w 2017 (gs.sp.14)
Kamil Maternik (Sokół Ostróda, piłka nożna) – środkowy obrońca ostródzkiego zespołu (gs.sp.15)
Paweł Orlikowski (Sokół Ostróda, kajakarstwo) – 7. miejsce na mistrzostwach Polski juniorów w konkurencji K-1 1000 m (gs.sp.16)
Michaił Paikow (Morliny Ostróda, tenis stołowy) – w poprzednim o obecnym sezonie najskuteczniejszy zawodnik Morlin w rozgrywkach Superligi (gs.sp.17)
Kacper Petaś (Morliny Ostróda, tenis stołowy) – brązowy medalista drużynowych mistrzostw Polski juniorów, w poprzednim sezonie zadebiutował w rozgrywkach Superligi (gs.sp.18)
Marcin Prorok (Orkan Ostróda, piłka ręczna) – doświadczony bramkarz, który występował w polskiej Superlidze i w ligach niemieckich, jest asystentem trenera Artura Lipki, prowadzi grupy młodzieżowe Orkana (gs.sp.19)
Artur Sadowski (Orkan Ostróda, piłka ręczna) – bodajże najlepszy środkowy rozgrywający w II lidze, obdarzony atomowym rzutem z podłoża (gs.sp.20)
Hubert Siwkowski (Ostródzki Klub Kyokushin Karate, karate) – zwycięzca ogólnopolskich turniejów w Ząbkach i Józefowie, triumfator i najlepszy zawodnik turnieju w Pniewach (gs.sp.21)
Natalia Stachowicz (Ostródzki Klub Kyokushin Karate, karate) – brązowa medalistka mistrzostw Europy juniorek młodszych, mistrzyni Polski juniorek młodszych, zdobywczyni Pucharu Europy w tej kategorii, kandydatka do startu w mistrzostwach świata (gs.sp.22)
Oliwia Szwankowska (Gladius Ostróda, taekwon-do, kick-boxing) – złoty medal Międzynarodowe MP w taekwon-do semi-contact; złoty medal Polish Open Cup taekwon-do; złoty medal UFR i semi-contact zunifikowane MP PFK (gs.sp.23)
Aleksandra Wierzbowska (Ostródzianka Ostróda, szachy) - wicemistrzyni województwa juniorek do lat 18, finalistka mistrzostw Polski, uzyskała awans do przyszłorocznych MP (gs.sp.24)
Adrian Wojciechowski (Orkan Ostróda, piłka ręczna) – jeden z najskuteczniejszych zawodników Orkana, charakteryzuje go potężny rzut z drugiej linii (gs.sp.25)
Adrian Wróblewski (Sokół Ostróda, piłka nożna) – prawy obrońca ostródzkiego III-ligowca (gs.sp.26)
Dominik Wróblewski (Sokół Ostróda, kajakarstwo) – reprezentant Polski na mistrzostwach Europy U-23 w Płowdiw, 13. miejsce K-2 500 m i 14. w K-2 1000 (gs.sp.27)
Marcin Zagrajek (Orkan Ostróda, piłka ręczna) – 17-letni zawodnik pochodzący z Ostródy, wielka nadzieja ostródzkiego klubu, zawodnik który już za kilka lat może występować na poziomie Superligi, jeden z najlepszych skrzydłowych w II lidze (gs.sp.28)
Jakub Zakrzewski (Orkan Ostróda, piłka ręczna) – były zawodnik I-ligowych zespołów z Bydgoszczy i Brodnicy., znajduje się w czołówce strzelców II ligi, jest trenerem młodzieży Orkana (gs.sp.29)
Szymon Zorant (Sokół Ostróda, wioślarstwo) – 6. miejsce w konkurencji dwójek podwójnych juniorów młodszych podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Kruszwicy (gs.sp.30)
Jakub Żegunia (Ostródzki Klub Kyokushin Karate, karate) – reprezentant Polski na mistrzostwach Europy w Warnie, złoty medalista w kategorii młodzik w I Otwartym Turnieju IKO w Białymstoku, triumfator kilku innych krajowych turniejów (gs.sp.31)
Kamil Jarmołowicz (Morliny Ostróda, tenis stołowy) – wicemistrz Polski Zrzeszenia LZS w rywalizacji singlistów (gs.sp.32)
Aleksandra Grodzka (Sokół Ostróda, kajakarstwo) - 4. miejsce na mistrzostwach Polski juniorów w Poznaniu w konkurencji K-4 500 m (gs.sp.33)
Aleksandra Grohs (Sokół Ostróda, kajakarstwo) - 4. miejsce na mistrzostwach Polski juniorów w Poznaniu w konkurencji K-4 500 m (gs.sp.34)

SPORTOWE WYDARZENIE 2016 ROKU
• Awans piłkarzy ręcznych Orkana Ostróda do II ligi, pierwszy raz w historii Ostródy (gs.sw.1)
• LVbet Footvolley World Tour (siatkonoga na plaży) w Starych Jabłonkach (gs.sw.2)
• 3. edycja piłkarskiego turnieju 13-latków Ostróda Cup 2016 (gs.sw.3)
• 5. Ostródzki Półmaraton św. Jerzego (gs.sw.4)
• 1. edycja biegów ekstremalnych na dystansie 70 km Ultra Mazury 2016 w Starych Jabłonkach (gs.sw.5)


NAJPOPULARNIEJSZY KLUB SPORTOWY OSTRÓDY 2016
• Akademia Piłkarska Ostróda - piłka nożna – (gs.nk.1)
• Gladius Ostróda - taekwon-do i kick-boxing – (gs.nk.2)
• Ostródzki Klub Kyokushin Karate - karate – (gs.nk.3)
• MMA Team Ostróda - mieszane sztuki walki – (gs.nk.4)
• Ostródzki Klub Sportowy Sokół Ostróda - piłka nożna – (gs.nk.5)
• Ostródzianka Ostróda - tenis stołowy, szachy- (gs.nk.6)
• Klub Sportowy Sokół – kajakarstwo,wioślarstwo – (gs.nk.7)
• SMS Ostróda - siatkówka, siatkówka plażowa – (gs.nk.8)
• MLKS Ostróda - lekkoatletyka – (gs.nk.9)
• OKPR Orkan Ostróda - piłka ręczna - (gs.nk.10)>>> Regulamin plebiscytu
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages