Piątek, 20 kwietnia 2018. Imieniny Agnieszki, Amalii, Czecha

W sobotę na Wzgórzach Dylewskich 12. Zimowy Bieg Sasinów

2017-02-03 09:24:26 (ost. akt: 2017-02-03 09:35:14)
W sobotę w okolicach Wysokiej Wsi rozegrany zostanie 12. Zimowy Bieg Sasinów

W sobotę w okolicach Wysokiej Wsi rozegrany zostanie 12. Zimowy Bieg Sasinów

Autor zdjęcia: Archiwum organizatora

Miłośnicy biegówek w piątek i sobotę nie powinni narzekać na nudę. W piątkowe popołudnie przetarcie będą mieli w Grunwaldzie. Tam odbędzie się biatlon, w którym trzeba będzie wykazać się umiejętnością strzelania z łuku. Dzień później polecamy występ w 12. Zimowym Biegu Sasinów, który rozegrany zostanie w okolicach Wysokiej Wsi.

Podczas rywalizacji w Grunwaldzie uczestnicy będą musieli przebiec na nartach 10 km. W międzyczasie potrzebne będzie ustabilizowanie oddechu, ponieważ zawodnicy z łuków będą musieli trafić w tarczę. Zalecamy celne strzelanie, ponieważ pudło będzie kosztowało jedną rundę karną do przebiegnięcia. Piątkowe zmagania narciarzy rozpoczną się o godz. 13.

Natomiast w sobotę (4 lutego) na Wzgórzach Dylewskich rozegrany zostanie 12. Zimowy Bieg Sasinów.

- Trasa wiedzie po całkowicie nowym szlaku i chyba będzie najbardziej widowiskowa ze wszystkich na jakich do tej pory odbywał się Bieg Sasinów – mówi Jacek Tracz, organizator biegu. - Najdłuższy podbieg liczy około 160 metrów. Natomiast biorąc pod uwagę fakt, że śnieg jest zmrożony, to trzeba uwzględnić to, że trasa na pewno będzie szybka. Uczestnicy startujący na dłuższym dystansie będą mieli do pokonania dwa okrążenia.

Miłośnicy biegówek wystartują na dwóch dystansach 10 i 5 km. Początek biegu zaplanowany jest na godz. 11. Biuro zawodów przy Rybakówce będzie czynne w dniu zawodów od godz. 9. Więcej informacji pod nr tel. 89 647 15 23 lub 502 357 290. Szczegóły dostępne też pod adresem email: jtracz@interia.pl.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages