Sobota, 19 stycznia 2019. Imieniny Erwiny, Henryka, Mariusza

Ferie zimowe w "Kornelówce"

2017-01-30 12:30:52 (ost. akt: 2017-01-30 11:37:03)

Autor zdjęcia: archiwum szkoły

Dla grupy uczniów z klas I – III w „Kornelówce” pierwszy tydzień ferii nie był czasem zmarnowanym. Każdego dnia na uczestników pół zimowiska czekały nowe atrakcje. Dzieci uczestniczyły w warsztatach gier planszowych. Uczyły się logicznego myślenia i zdrowej rywalizacji.

W środę dzieci pojechały do kina na film pt. „Balerina”. Na tle przepięknego klimatu XIX – wiecznego Paryża dzieci poznały opowieść o pasji, odwadze, pracowitości i prawdziwej przyjaźni. W czwartek w Teatrze Lalek w Olsztynie dzieci obejrzały spektakl pt. „Księżniczka na ziarnku grochu”.

W ostatnim dniu zimowiska kapitan Joe zabrał wszystkich na daleką piracką wyprawę. Wszyscy zdali egzamin i zostali pasowani na prawdziwych piratów. Był to czas miło spędzony, pełen niespodzianek, ciekawych form pracy, zajęć ruchowych i artystycznych. Humor i dobra zabawa dopisywały wszystkim uczestnikom zimowiska, co potwierdzają zdjęcia. Każde dziecko na zakończenie otrzymało słodki upominek. Nad przebiegiem zajęć i bezpieczeństwem dzieci czuwały panie: E. Raczyńska, K. Żeberek i K. Bałachowska.

Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: ostródzianka

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. xl #2171039 | 217.99.*.* 30 sty 2017 14:48

    W ferie dzieciaki powinny odpoczywać od wszelkiej nauki.Nauczyciele również.

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages